Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak przycisku "zobacz swoje posty" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: brak przycisku "zobacz swoje posty" (/Temat-brak-przycisku-zobacz-swoje-posty-14984)



brak przycisku "zobacz swoje posty" - kawkaman - 14-10-2010 08:49

dlaczego na forum nie ma odnośnika który by pokazywał posty w których coś napisałem lub tematy które załozyłem? brakuje tego bo musze szukac tematów które mnie ciekawią. moglibyscie dodać cś takiego.


RE: brak przycisku "zobacz swoje posty" - Bolt - 14-10-2010 08:50

wystarczy ze wejdziesz w swój profil...


RE: brak przycisku "zobacz swoje posty" - kawkaman - 14-10-2010 09:16

lipa zd duzo szperania. a to by o wiele bardziej usprawniło przegladani forum....


RE: brak przycisku "zobacz swoje posty" - Yanke$ - 14-10-2010 09:20

Wchodzisz na swój profil(click tutaj) i klikasz na przycisk Znajdź wszystkie posty(click tutaj) i masz Smile ProsteTongue


RE: brak przycisku "zobacz swoje posty" - Admin - 14-10-2010 11:01

(14-10-2010 09:16)kawkaman napisał(a):  lipa zd duzo szperania. a to by o wiele bardziej usprawniło przegladani forum....

Za duzo szperania ? przciez to jedno klikniecie ...Undecided

czasem wydaje mi sie ze niektórym zacznie przeszkadzac opcja szukaj no lupa jest krzywa albo szara a nie zielonaUndecidedUndecidedUndecided

zamykam.


brak przycisku "zobacz swoje posty" - Kilol - 11-03-2011 01:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.