Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? (/Temat-Kanal-tematyczny-o-CS-GO-na-youtube-oplaca-sie-149828)



Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - Soplica - 07-08-2017 19:49

Witam, chciałbym zapytać kogoś obytego z tematem kanałów o tematyce cs:go na naszym polskim youtube. Zauważyłem, że takich kanałów jest cała masa, jakieś nołnejmy mają po 150-200k subów, a praktycznie mało co ich widać na filmikach bo nagrywają filmiki typu 10 najlepszych granatów na mapie mirage czy de dust2. Wiadomo co jakiś czas nagrają jakiś opening i zrobią reklamę jakiemuś serwisu. Mam takie pytanko, czy kanał cs:go z kilkoma tysiącami subskrypcji i filmikami generującymi po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń jest w stanie dobrze na siebie zarabiać promując reflinki stron hazardowych cs:go? - Wiadomo, że jak widz jest zżyty z youtuberem to zagra pod jego unikalnym kodem na danym portalu, ale czy stawki są naprawdę fajne?


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - KombinatorGumiok - 07-08-2017 19:59

Myślę, że przy kilku tysiącach subów głownie bazuje się na adsense, dopiero przy większym kanale może jakaś ruletka czy strona sprzedająca skiny napisze do Ciebie z propozycją.


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - patrolpxd - 07-08-2017 21:25

Koledze chyba bardziej chodziło o samą idee wrzucania reflinkow do opisów a nie tyle stricte promowanie ruletek na życzenie. A co do Autora postu- możesz próbować na pewno jakiś pieniądz wpadnie na ruletach, jednak po tej wielkiej aferze hazardowej na scenie kontera już nie ma takiego hajpu na ruletki. Wiem z doświadczenia bo za świetności niektórych seriwsów potrafiłem zrobić 150$ dziennie z 10 po czym wszystko przegrać ;D I teraz 10% z moich wszystkich gier- ładny piniadz =) Jak dobrze to rozegrasz to wyciągniesz jakaś kasę Big Grin

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - Dante_/ - 10-08-2017 01:20

(07-08-2017 21:25)patrolpxd napisał(a):  Wiem z doświadczenia bo za świetności niektórych seriwsów potrafiłem zrobić 150$ dziennie z 10 po czym wszystko przegrać ;D I teraz 10% z moich wszystkich gier- ładny piniadz =) Jak dobrze to rozegrasz to wyciągniesz jakaś kasę Big Grin

Yyyy, poprawiasz kogoś a to co napisałeś to też się nie tyczy autora tematu Rolleyes.

@Topic
O to ile zarobisz na promowaniu reflinków to zależy wyłącznie od tego czy ktoś da depozyt, ponieważ za samą rejestrację to raczej dużo nie dostaniesz. Za bardzo nie jestem aktualnie ogarnięty co do stawek, ale wydaje mi się, że od osoby dostaniesz 0,05$, a jak ktoś da duży depozyt to o wiele więcej, ale najlepiej jak byś wpisał w google "csgo roulette" i popatrzył w regulaminy reflinków i byś wiedział najlepiej.


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - WujRock - 11-08-2017 23:50

Jak najbardziej się opłaca. Gwarantuje Ci, że z refow na ruleetkach CS go będziesz miał więcej kasy niż z samego AdSense Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - Hoolig4n - 12-08-2017 00:15

(07-08-2017 19:49)Soplica napisał(a):  Zauważyłem, że takich kanałów jest cała masa

No i tu jest problem niestety. Zarobić może coś zarobisz, ale kokosów raczej nie oczekuj. Mimo wszystko powodzenia! Smile


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - WujRock - 12-08-2017 11:49

Zdradzę w sekrecie, że z 2350 refow na pewnej ruletce zarobiłem 5.5 tyś. $ w skinach Wink nie wydaje mi się żeby to był słaby wynik Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - Soplica - 12-08-2017 19:50

(12-08-2017 11:49)WujRock napisał(a):  Zdradzę w sekrecie, że z 2350 refow na pewnej ruletce zarobiłem 5.5 tyś. $ w skinach Wink nie wydaje mi się żeby to był słaby wynik Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

I co da się to zamienić na realny hajs czy po prostu masz te skiny?


RE: Kanał tematyczny o CS:GO na youtube, opłaca się? - WujRock - 12-08-2017 19:56

(12-08-2017 19:50)Soplica napisał(a):  
(12-08-2017 11:49)WujRock napisał(a):  Zdradzę w sekrecie, że z 2350 refow na pewnej ruletce zarobiłem 5.5 tyś. $ w skinach Wink nie wydaje mi się żeby to był słaby wynik Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

I co da się to zamienić na realny hajs czy po prostu masz te skiny?

Co jakiś czas sprzedaję skiny za 65-70% wartości.