Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook- zła liczba administratorów w grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook- zła liczba administratorów w grupie (/Temat-Facebook-zla-liczba-administratorow-w-grupie-149693)



Facebook- zła liczba administratorów w grupie - Thinker - 03-08-2017 15:22

Siema. Smile
Mam problem. Otóż w nawiasie w grupie mam napisane, że grupa ma 4 adminów, a posiadam 3. Grupę odkupiłem od jednego gościa i boję się teraz, że może mi ją kiedyś zabrać w jakiś sposób. Zobrazuje to na obrazku jak to wygląda. Po prostu pisze, że mam 4 adminów, a posiadam 3, a jeden jest jakby niewidoczny...


RE: Facebook- zła liczba administratorów w grupie - aero2 - 03-08-2017 15:24

@[Thinker]
Jeden z adminów otrzymał bana na konto, pewnie zostało dezaktywowane, dlatego tak jest.Smile


RE: Facebook- zła liczba administratorów w grupie - Czaq - 03-08-2017 15:36

Lub statystyki są opóźnione a to często się zdarza.
Natomiast idąc tropem aero2 to w sumie jeśli był admin na tej grupie i załóżmy dezaktywował konto, to w każdej chwili moze je aktywowac i sie zalogować jako admin!


RE: Facebook- zła liczba administratorów w grupie - Pablo1878 - 03-08-2017 15:41

Można się zabezpieczyć przed innymi adminami przecież...


e: nie można, czyli trzeba mieć 100% zaufanie do drugiej osoby..


RE: Facebook- zła liczba administratorów w grupie - Thinker - 03-08-2017 17:27

Raczej statystyki to nie. Tamten admin był dodany z rok temu z tego co wiem.