Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a (/Temat-dodatek-do-monetyzacji-sub-sms-ciasteczka-g2a-149683)



dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - mahuzz - 03-08-2017 11:14

Siemanko, macie jakies pomysly jak zmonetyzowac strony stworzone pod sub sms?
Mowie tutaj o ogolnych rozwiazaniach, nic pod konkretną tematykę. Nie ma duzo uu, traffic tylko polski dlatego też kokosów się nie spodziewam ;-)

I pytanie drugie... kiedyś gdzieś mi się obiło o uszy że jest skrypt do g2a którym można zbierać ciastecza. Tzn, ktoś w coś klika na stronie czy tam wchodzi na stronę i automatycznie jest jako mój ref albo coś takiego (dostaje prowizje jak kupi grę).

Reputki polecą, dzięki z góry! Wink


RE: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - danielek654 - 03-08-2017 11:17

Jeśli chcesz mogę podrzucić Ci na pw temat tego skryptu z konkurencyjnego forum


RE: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - radek0389 - 03-08-2017 11:22

(03-08-2017 11:17)danielek654 napisał(a):  Jeśli chcesz mogę podrzucić Ci na pw temat tego skryptu z konkurencyjnego forum
A po co mu na PW jak tutaj można dać rozwiązanie, skrypt to za duże słowo. Całość opiera się na banalnym rozwiązaniu, wstawiasz na stronę najzwyklejsza ramkę.
https://www.w3schools.com/tags/tag_iframe.asp

W ramce dajesz swój link reff, jak ktoś wejdzie na twoją stronę, to w ramce ładuję mu się twój link referencyjny i generuje ciastko. I działa to że wszystkim, co używa ciastek, nie tylko g2a.


RE: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - danoneksss - 03-08-2017 11:23

Skrypt do g2a jest w strefie wtajemniczonych.
Jest to zwykły fragment kodu, który musisz wkleić w stronę.
Osoba zostaje Twoim poleconym automatycznie po wejściu na stronę Smile

EDIT:
Wyżej wszystko jest Smile


RE: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - mahuzz - 03-08-2017 11:26

@[danoneksss]
@[radek0389]
Dzięki Panowie! Super szybka pomoc Smile
Temat można zamknąć.


RE: dodatek do monetyzacji sub sms, ciasteczka g2a - rachman - 03-08-2017 12:17

Gwoli ścisłości - to nie jest SKRYPT a fragment kodu HTML. Wstawiasz iframkę i tyle.