Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS (/Temat-Premium-SMS-Suby-w-ciezkich-czasach-Awartis-FS-149678)

Strony: 1 2 3


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - kniew - 03-08-2017 17:34

(03-08-2017 16:03)ostry2ostry napisał(a):  Powodzenia ale na dłuższą mete już chyba nie ma sensu inwestować w suby.
Kwestia wejścia w życie ustawy to zapewne 6 miesięcy.
a co ta ustawa ma zawierać?


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Awartis - 04-08-2017 01:26

Rano edytuję ten post dodając co udało mi się zrobić w ciągu dnia, teraz już trochę późno.

Testowałem już inne serwisy podczas gdy FireSub miał chwilowo wyłączone oferty i na żadnym nie udało zarabiać mi się tyle co tutaj.

Co do ustawy, która ma wejść w życie za kilka miesięcy:
Standardowo u każdego operatora miesięczny koszt wydany na usługi premium nie będzie mógł przekraczać 30 zł, taki będzie limit. W związku z tym całkowicie nie zgadzam się z opiniami, że suby to już przeszłość, nie opłaca się w nie inwestować itd. Oczywiście, zarobki spadną, ale nie znikną. Leady dalej będą wpadać, trochę z mniejszą częstotliwością, ale moim zdaniem, to nadal pozostanie świetny sposób monetyzacji stron Wink


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Czaq - 04-08-2017 05:33

Dokładnie. Ciężkie czasy teraz? Chyba dla firesuba Lol z całym szacunkiem ale o ciężkich czasach będzie można powiedzieć gdy wejdzie w życie ustawa ograniczajaca saldo abonenta do 35zl Wink


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Zarobiony_Koles - 04-08-2017 05:35

Czyli co ta ustawa ma oznaczać?


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Rak - 04-08-2017 08:26

Nie ma opcji, że takie coś przejdzie, SMSy to jedna z najpopularniejszych form płatności w internecie. Ludzie się wkurwią i sami polecą do operatorów usunąć limit Tongue Jedynie bałbym się co do MT i odnowień, ale MO nie ma prawa upaść Big Grin


Powodzenia Awartis Big Grin


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Czaq - 04-08-2017 08:32

Już przeszła Smile została zaakceptowana.
Wszystko znajdziecie w google lub info dostaniecie od posrednikow.


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - kniew - 04-08-2017 08:41

zawsze można się przenieść na rynek zagraniczny i PPA Wink


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Awartis - 04-08-2017 13:52

Tak jak pisałem wcześniej, to że przeszła, to nic nie oznacza. Zarabiać będzie można dalej, trzeba po prostu włożyć więcej pracy niż do tej pory żeby osiągnąć takie same zarobki, nie ma tu żadnej wielkiej filozofii.

Wczorajszy dzień.
1. Dodałem po 2 nowe wpisy z unikalną treścią do swoich MS.
2. Udostępniłem je na swoich fanpage'ach, dodając do każdego po 50 like'ów.
3. Na każdą stronę zapleczową dodałem po 2 posty linkujące do MS oraz 1 linkujący zapleczówki między sobą.
4. Odnowiłem swoją subskrypcję FCS Networker i zrobiłem porządek w dawniej zrobionych tam blogach. Sporo zostało już usuniętych, ale kilkanaście jest już dość stażowych, ponad rocznych, posiadają też po kikanaście wpisów. Także te blogi dopieszczę nagłówkami i też linkować będę z nich do MS. Dopiero nowo tworzone będą dodawały mocy dla zaplecza.

Wczoraj tak samo udało mi się zarobić 40 zł na premium, także jak na początek nie jest źle.
[Obrazek: staty.jpg]

Mam dwie strony pod zagranicę, od długiego czasu nic z nimi nie robiłem, ale najwyższy czas to zmienić. Linki miałem podpięte pod AC, miesięcznie wpadało 30-40$ całkowicie z autopilota. Kiedy zrobię ich generalną aktualizację dodam oferty z GPAGrip, podobno jest tam naprawdę dobra konwersja. Wtedy będę dodawał tu statystyki i zarobki również z tych stron.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem Smile


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - Czaq - 04-08-2017 14:03

Cytat:Tak jak pisałem wcześniej, to że przeszła, to nic nie oznacza. Zarabiać będzie można dalej, trzeba po prostu włożyć więcej pracy niż do tej pory żeby osiągnąć takie same zarobki, nie ma tu żadnej wielkiej filozofii.
Nie zgodzę się z tym. Ograniczenie użytkownika do 35zł jako standard będzie oznaczało 1-2billowanie w miesiącu. Nie dostaniesz na fs za leada 6zł a w dobrym wypadku 1-2zł tak więc trzeba wziąć to pod uwagę. Fakt - smsy premium tutaj mogą wypaść korzystniej.


RE: Premium SMS + Suby w cieżkich czasach - Awartis FS - piotrekprorok - 04-08-2017 14:41

(04-08-2017 05:33)Czaq napisał(a):  Ciężkie czasy teraz? Chyba dla firesuba Lol

A jak tam Treepay z którym współpracowałeś? Lol

Co do tematu to powodzenia Wink