Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy s8 + - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy s8 + (/Temat-Samsung-Galaxy-s8-149674)



Samsung Galaxy s8 + - koneser00 - 02-08-2017 21:27

Witajcie zauważyłem, że już jest dostępny samsung galaxy s8 jak i również s8+ jednak nie mam zamiaru płacić za niego 600 euro. Są już dostępnę podróbki w.w modelów i nie odbiegają prawie niczym od orginału poza drobnymi zmianami na klawiaturze i cenie oczywiście. Moje pytanie jest do was czy wiecie skąd można pozyskać taki telefon jak do tej pory znalazłem tylko taką stronkę

https://www.fastcardtech.com/hdc-space-s8-pro.html

Nigdy na niej nic nie bralem więc wolałbym coś bardziej sprawdzonego jak Aliexpress, Geek, Ebay lub jakieś podobne. Za linki daje punkciki reputacji, pozdrawiam.


RE: Samsung Galaxy s8 + - Itachi198 - 02-08-2017 23:22

Ciężko o coś bardziej sprawdzonego od Ali, Gearbest, Banggood

Telefon jest dostępny na wielu innych stronach, gdzie ryzyko jest nieco większe Lol
Jak sam zamawiałem sobie xiaomi to celnicy nie chceili go puścić przez granicę ("nie spełniał wymagań europejskich, nie miał wymaganych oznaczeń")

Polecam więc na podstawie własnych doświadczeń poszukanie czegoś tu:
https://www.olx.pl/oferty/q-samsung-galaxy-s8/

(czasami warto kupić coś lekko uszkodzone i naprawić)

Jeśli masz cierpliwość i lubisz ryzyko, to pisz do sprzedawców i staraj się zbić cenę, oto przykładowy handlarz:
http://x.yupoo.com/photos/cliffgreen/albums

Liczę na reputka, w razie problemów pisz do mnie, pozdrawiam ciepło.


RE: Samsung Galaxy s8 + - Zawik - 03-08-2017 00:25

Broń boże nie zamawiaj żadnych podróbek. Może i cena kusi, bo jest to niecałe 100$, jednak nakładka systemowa (bodajże TouchWiz, jak to na Samsungi przystało) będzie się o wiele różnić od tej oryginalnej. Telefon będzie łapał ściny co 10 sec.
Wykonanie ma rzeczywiście dobre, poza tym, że numer seryjny schodzi po zetknięciu paznokcia z obudową.
Poza tym to 2GB Ram, MediaTek 6580 i 8 gb ROM - Ty serio chcesz to brać? beka
Może i ta konfiguracja była dobra, ale to było z 5 lat temu.. Na 8 gb zainstalujesz parę aplikacji i masz cały telefon zapchany. Sory, ale taka jest prawda.
Nie wiem czy będziesz korzystał z aparatu, ale zarówno jakość nagrań jak i zdjęć jest fatalna.
Podaj maksymalny budżet na telefon to coś znajdziemy Wink


RE: Samsung Galaxy s8 + - koneser00 - 03-08-2017 01:03

(03-08-2017 00:25)Zawik napisał(a):  Broń boże nie zamawiaj żadnych podróbek. Może i cena kusi, bo jest to niecałe 100$, jednak nakładka systemowa (bodajże TouchWiz, jak to na Samsungi przystało) będzie się o wiele różnić od tej oryginalnej. Telefon będzie łapał ściny co 10 sec.
Wykonanie ma rzeczywiście dobre, poza tym, że numer seryjny schodzi po zetknięciu paznokcia z obudową. Poza tym to 2GB Ram, MediaTek 6580 i 8 gb ROM - Ty serio chcesz to brać? beka
Może i ta konfiguracja była dobra, ale to było z 5 lat temu.. Na 8 gb zainstalujesz parę aplikacji i masz cały telefon zapchany. Sory, ale taka jest prawda.
Nie wiem czy będziesz korzystał z aparatu, ale zarówno jakość nagrań jak i zdjęć jest fatalna.
Podaj maksymalny budżet na telefon to coś znajdziemy Wink

No ciężko mi określić nie mam problemu z hajsem ale chciałbym coś taniego. Głownie chodzi mi aby miał żyroskop, znalazłem mega fajny czyli Cubot note S gdzie sama bateria już jest kombajnem bo ma aż Li-Ion 4150 mAh co jest już na prawdę mega jednak niestety ale nie posiada żyroskopu ... a głownie go potrzebuje pod google vr


RE: Samsung Galaxy s8 + - Zawik - 03-08-2017 17:41

(03-08-2017 01:03)koneser00 napisał(a):  znalazłem mega fajny czyli Cubot note S gdzie sama bateria już jest kombajnem bo ma aż Li-Ion 4150 mAh co jest już na prawdę mega jednak niestety ale nie posiada żyroskopu

Czyli najbardziej zależy Ci na pojemnej baterii oraz żyroskopie, tak?

(03-08-2017 01:03)koneser00 napisał(a):  nie mam problemu z hajsem ale chciałbym coś taniego.

To się zdecyduj, czy chcesz coś taniego czy trochę droższego smartfona. Budżet jest tutaj dużym wyznacznikiem, więc prosiłbym Cię, abyś go podał Smile

Zapewne będziesz chciał smartfona sprowadzanego z Chin, więc można ustrzelić perełki takich marek jak Xiaomi, ZUK, LeEco czy chociażby Meizu.


RE: Samsung Galaxy s8 + - koneser00 - 03-08-2017 19:02

(03-08-2017 17:41)Zawik napisał(a):  
(03-08-2017 01:03)koneser00 napisał(a):  znalazłem mega fajny czyli Cubot note S gdzie sama bateria już jest kombajnem bo ma aż Li-Ion 4150 mAh co jest już na prawdę mega jednak niestety ale nie posiada żyroskopu

Czyli najbardziej zależy Ci na pojemnej baterii oraz żyroskopie, tak?

(03-08-2017 01:03)koneser00 napisał(a):  nie mam problemu z hajsem ale chciałbym coś taniego.

To się zdecyduj, czy chcesz coś taniego czy trochę droższego smartfona. Budżet jest tutaj dużym wyznacznikiem, więc prosiłbym Cię, abyś go podał Smile

Zapewne będziesz chciał smartfona sprowadzanego z Chin, więc można ustrzelić perełki takich marek jak Xiaomi, ZUK, LeEco czy chociażby Meizu.

Wszystkie co wymienileś oglądałem recenzje Smile tak myślę do 200 euro, jak nie znajdę jednak nic fajnego kupie tego s8


RE: Samsung Galaxy s8 + - koneser00 - 05-08-2017 18:45

Temat można zamknąć Smile telefon kupiony. Jednak się zdecydowałem na ten samsung s8