Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) (/Temat-Fr0shArczi-Mlody-milioner-MyPay-Seo-kryptowaluty-149648)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-09-2017 07:59

(31-08-2017 21:41)Mistax napisał(a):  życzę powodzenia ja niestety przejechałem się na krypto

Dużo wtopiłeś ?

8:59 - zabieram się do pracy Smile Stwierdziłem ,że na samym początku założę bloga , nie do zarabiania a do opisywania metod zarobkowych w internecie. Będzie to bardziej blog hobbistyczny. Zakładam go na Bloggerze i daje sobie pół roku na prowadzenie jego jeżeli wypali to kupuje hosting i domene i lecę z zarabianiem z niego. Póki co wgrałem motyw i wszystko ustawiam ,żeby miło się czytało Wink

9:30 - Napisałem już pierwszy post , zabieram się za drugi a właściwie już go kończę. 10 minut temu przyszedł kurier z paczkami ! Oczywiście wszystko zamówione za pieniądze z internetu , pózniej wrzucę fote Wink


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-09-2017 09:01

9:56 - Koniec pracy nad blogiem póki co Smile 1 post napisany a drugi jest zaplanowany na 18:00. Jak myślicie dodać link do bloga tutaj na forum czy lepiej nie ? Zabieram się do klikania akcji na MyPay ,żeby już sobie powoli bonus wbijać Wink


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-09-2017 17:57

01.09.2017

Podsumowując dzisiejszy dzień mogę napisać,że jestem w miarę zadowolony Smile Założyłem bloga na ,którym są obecnie 2 posty i 85 wyświetleń uzyskane bez żadnego spamu Big Grin Serdecznie zapraszam do przejrzenia go Wink Co do zarabiania to na MyPay'u trochę poklikałem i wpadło 0,75zł całkiem niezle jak na pierwszy dzień miesiąca xD Ponado wróciłem do ClixSensa na ,którym mam obecnie 5.72$ .

Reflink do ClixSensa - Here
I czysty - Nie here

Tak będą wyglądały podsumowania ponieważ jest to dla mnie prostsze i szybsze Smile

Zapraszam do odwiedzenia bloga Wink


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 02-09-2017 19:39

02.09.2017

No cóż , dzisiaj nic ciekawego się nie wydarzyło Smile Napisałem 2 posty na bloga ,które są zaplanowane na jutro i pojutrze. Na blogu posiadam 197 wyświetleń w 2 dni nie spamiąc nigdzie także spoko wynik Smile Na MyPay'u zarobiłem zawrotne 0,82zł ale czekam na zliczenia klików o północy (zaliczę to do dnia jutrzejszego) . ClixSense póki co słabiutko bo na 4 ankiet do żadnej się nie dostałem Sad

To wszystko na dzisiaj, miłego wieczoru, zapraszam do zajrzenia na bloga Smile


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 04-09-2017 19:11

04.09.2017

Dzisiaj najlepszy dzień w tym miesiącu póki co Smile Na MyPay'u wpadło troszkę zaliczeń dzięki czemu udało się zebrać dzisiaj 8,81zł. Jutro powinno być podobnie bo reset bonusów wpadnie Big Grin.Jeżeli chodzi o bloga to na chwilę obecną znajduję się tam 5 postów co dało mi 315 wyświetleń (Bez spamu Smile ). Na Clixsense nic nie zarobiłem , znowu. Chciałbym zacząć z czymś ambitniejszym bo ten temat ciągnie się od początku dziennika xD Mam milion pomysłów a zerowe chęci do działania Sad

Pozdrawiam i zapraszam do zajrzenia na bloga Smile


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 06-09-2017 18:00

Zamykam dziennik na pewien czas.