Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) (/Temat-Fr0shArczi-Mlody-milioner-MyPay-Seo-kryptowaluty-149648)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 13-08-2017 13:13

(13-08-2017 12:49)bartek21 napisał(a):  Nie mogłeś pojechać do sklepu stacjonarnego ?

Do najbliższego sklepu z takim rzeczami mam około 18km , uroki życia na wsi Lol
Było mi po prostu wygodniej Wink


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 16-08-2017 17:36

Stwierdziłem ,że warto ustawić sobie cel bardziej realniejszy niż te okrągłe 1000000 zł Undecided

Myślałem nad jakąś sumą 4 cyfrową ale nie zbyt małą więc cel na dziennik ,albo na jego część będzie wynosił :

5000 ZŁ

W jakim czasie chcę go uzyskać ?

Do końca przyszłego roku szkolnego czyli koniec czerwca następnego roku. Dodatkowo zmieniam formę dziennika i w zarobionych pieniądzach nie będę odejmował wydanych. Będę liczył całość co zarobiłem.

Słyszymy się w niedziele ! Lol


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - rufus91 - 16-08-2017 22:40

5 kafli to Ty nawet na ankietach i mypay zarobisz w tym czasie jeśli się przyłożysz Smile


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 16-08-2017 22:41

(16-08-2017 22:40)rufus91 napisał(a):  5 kafli to Ty nawet na ankietach i mypay zarobisz w tym czasie jeśli się przyłożysz Smile

Najwyżej zmienię cel Huh


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 20-08-2017 10:22

Niedziela godzina 11:02 , wjeżdża podsumowanie Huh

Na wstępnie muszę powiedzieć ,ze to co się stało w tym tygodniu strasznie mnie zawiodło smutny . Zacznę od początku , MyPAy , jeden z gorszych tygodni w tym serwisie , wyrwałem bana za złe wykonywanie akcji ale na szczęście udało się wyprosić unbana. Więc praktycznie 1 cały dzień w dupę a pozostałe dni fatalne. Akcje marne , nie ma czego klikać. Więc stwierdziłem ,że warto zacząć się interesować czymś innym. Co to takiego ? Jeszcze nie wiem , na pewno będzie to coś typu PPI/PPA lub SUB-SMSY. Pooglądam dzisiaj trochę poradników na necie , w przeciągu paru dni wybiorę domene i hosting. Przydała by się osoba ,która by mnie w to wprowadziła. Poza tym moja rodzina zamknęła sklep sportowo-wędkarski. Mieli tam w kasie parę groszaków więc je dostałem i wrzuciłem do skarbonki (Obecnie waży chyba z 3 kg xD). Tata poprosił mnie ,żebym zamówił mu głowice do kosiarki więc tak zrobiłem (Zapłaciłem PayPalem a on mi dał hajs). Postanowiłem ,ze porzucę pomysł z tworzeniem zaplecza. Poza tym przeczytałem do końca Obsesję Doskonałości o polecam wszystkim Idea . W przyszłym tygodniu wyjeżdżam w góry (środa i zostaje tam na cały tydzień) Będę tam między innymi na ślubie ale postaram się chociaż coś poklikać. To chyba wszystko co się działo w tym tygodniu

Przejdzmy do podsumowania!

-Pieniądze na PayPal'u 524,64 zł
-48,41 zł (Kupno głowicy do kosarki)


-Pieniądze w portfelu 220 zł
-10 zł (Wypad na burgera )


-Pieniądze w skarbonce 72,18 zł



Podsumowanie 816,82zł /5000 zł (16,12%)


Cele z poprzedniego tygodnia

-Wypłacić 100zł z MyPay'a
-Przeczytać do końca "Obsesję doskonałości"
-Wykonać 3 treningi FBW
-Dalej prowadzić Bloga, Fanpage, Instagrama
-Poczytać o PPI/PPA


Cele na przyszły tydzień

-Wypłacić 50 zł z MYPay'a
-Wykonać 1 trening FBW/SW
-Zakupić domene i hosting
-Zdecydować się na czym będę zarabiał

Pozdro Heart


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 31-08-2017 19:08

UPDATE VOL.1


Ehh... Strasznie mi się nie chce tego pisać ale jak to mówią "No pain , no gain" Huh Mamy godzinę 19:53 aktualnie piję białko po treningu. Wczoraj wróciłem ze swoich wakacji Sad To tyle.

Podczas tego tygodnia dużo myślałem na temat zarabiania w internecie i naszło mnie kilka refleksji na temat tego co będę dalej robił. Co z tego wynikło ?

Stwierdziłem ,że dziennik będę aktualizował co parę dni , kończę z podsumowaniami tygodnia bo pewnie nikomu nie chce się czytać moich wypocin beka . Od teraz dziennik będzie prowadzony bardziej "tematycznie" skupię się tylko i wyłącznie na zarabianiu , może czasami coś tam dopowiem Lol . Będzie on prowadzony teraz trochę w inny sposób , pierwszy post pojawi się jutro. Co do zarabiania to dalej będę kontynuował działanie na MyPayu bo to jest chyba najlepsze dla mnie zważywszy na mój wiek. Postanowiłem również ,że doświadczenie > zarabianie Idea . Od teraz będę chciał zdobywać doświadczenie w wielu dziedzinach a nie koniecznie na nich zarabiać. Oczywiście zaczyna się rok szkolny , muszę się wziąć za naukę co skutkuję tym ,że będę miał mniej czasu na zarabianie / zdobywanie doświadczenia. *Białko mi się skończyło* . Dodatkowo zaczynam treningi w klubie sportowym z mojej okolicy ale SW wciąż jest dla mnie na pierwszym miejscu. Jeżeli chodzi o te zdobywanie doświadczenia to sam nie wiem od czego zacząć , bardzo mnie ciągnie do prowadzenia bloga ale nie mam pomysłu na jaki temat Sad . No cóż raczej prześpię się z tym i jutro wam napiszę. Porzuciłem też granie w gry komputerowe bo do niczego mnie to nie prowadzi.

Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc zapraszam na priv Smile

Pozdrawiam cieplutko


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Pablo1878 - 31-08-2017 20:22

Powodzenia!

Szkoła to nie przeszkoda w zarabianiu. Tym bardziej, że jesteś w gimnazjum więc masz luzik. Nie będą Ci przynajmniej truć jak mi przez 4 lata w technikum o maturze. Big Grin


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 31-08-2017 20:38

(31-08-2017 20:22)Pablo1878 napisał(a):  Powodzenia!

Szkoła to nie przeszkoda w zarabianiu. Tym bardziej, że jesteś w gimnazjum więc masz luzik. Nie będą Ci przynajmniej truć jak mi przez 4 lata w technikum o maturze. Big Grin

Powiedz to moim rodzicom xD


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Pablo1878 - 31-08-2017 20:45

(31-08-2017 20:38)Fr0shArczi napisał(a):  
(31-08-2017 20:22)Pablo1878 napisał(a):  Powodzenia!

Szkoła to nie przeszkoda w zarabianiu. Tym bardziej, że jesteś w gimnazjum więc masz luzik. Nie będą Ci przynajmniej truć jak mi przez 4 lata w technikum o maturze. Big Grin

Powiedz to moim rodzicom xD
Daj namiary. Big Grin

Dobre oceny = więcej czasu na zarabianie! Smile


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Mistax - 31-08-2017 21:41

życzę powodzenia ja niestety przejechałem się na krypto