Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) (/Temat-Fr0shArczi-Mlody-milioner-MyPay-Seo-kryptowaluty-149648)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-08-2017 20:13

Halo Halo tym razem dziennik na poważnie ! Jerk2 Jerk2



Może jakiś mały wstęp na początek Idea

Jestem 14 latkiem we wrześniu 20 skończę lat 15 więc przedemną ostania klasa gimnazjum a potem wybór szkoły Undecided
Zarabianiem przez internet zajmuję się od 2 ( ? ) miesięcy beka . Obecnie zajmuję się tylko i wyłącznie MyPay oraz coś tam próbuję kopać w chmurze na Flexie. Od przyszłego roku zacznę się zajmować SEO oraz SUB SMS'ami ponieważ najpierw chcę sobie ogarnąć jakiś budżet początkowy z MyPaya. Temat będę aktualizował co każdy poniedziałek ponieważ nie widzę sensu robić więcej. Jako moje zarobione pieniądze będę liczył te ,które mam na PayPalu oraz w portfelu. Co więcej od przyszłego roku zajmę się nagrywaniem na YT oraz streamowaniem na Twichu (obecny komputer mi na to nie pozwala i spokojnie przeszedłem mutacje Jerk2 ). Myślę ,że to na tyle z opisu mojego życia Lol Jak macie jakieś pytania to piszczcie


Cóż przejdzmy do podsumowania !

-Pieniądze na PayPalu 430,75 zł
-Pieniądze w Portfelu 170 zł

-Łącznie 600,75 zł/1,000,000 zł (0,0006 %)



MyPay :
raflink -MyPay (Każdy kto się zarejestruje otrzyma poradnik na Pw.
Jerk
czysty - MyPay

Pozdrawiam i życzcie mi powodzenia ! 2


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - twardy - 01-08-2017 20:19

Na boga, usun ten poradnik do mypaya xD


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-08-2017 20:21

(01-08-2017 20:19)twardy napisał(a):  Na boga, usun ten poradnik do mypaya xD

Mówisz ? xD Wydawało mi się ,że post jest zbyt pusty ale skoro tak sobie życzysz , tak zrobię Big Grin


Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - tomek7912 - 01-08-2017 20:36

Powodzenia, życze wysokich zarobków Smile. Pieniądze w portfelu to chodzi o btc?


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Noozer - 01-08-2017 20:45

Od przyszłego roku i od przyszłego roku, czyli nigdy Big Grin


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-08-2017 21:01

(01-08-2017 20:36)tomek7912 napisał(a):  Powodzenia, życze wysokich zarobków Smile. Pieniądze w portfelu to chodzi o btc?


O portfel w realnym życiu xD

(01-08-2017 20:45)Noozer napisał(a):  Od przyszłego roku i od przyszłego roku, czyli nigdy Big Grin

Czas pokaże Wink Obecnie jestem mega zmotywowany do tego ale kto wie jak będzie pozniej


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - therazmo - 01-08-2017 21:10

Fajnie, że masz pomysły


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 01-08-2017 21:16

(01-08-2017 21:10)therazmo napisał(a):  Fajnie, że masz pomysły, ale jak możesz to nie czekaj to przyszłego roku. Ja żałuję, że szybciej nie zaczynałem,bo obecnie jeszcze muszę się uczyć, a do $$ jeszcze trochę. Jak dobrze się ogarnie, to z tego co wiem do pierwszych zarobków nie trzeba wkładu finansowego. Co do twitcha, yt to pewnie hobbistycznie, bo obecnie ciężko się wybić, a zarobków z samych reklam nie ma prawie wcale. Jedynie współprace i reklamowanie czegoś to sporo $.

Życzę powodzenia i nie poddawaj się.

"Gdybym nie miał co robić, to robiłbym hajs" - tak, bo mam to w głowie ostatnio Big Grin

Dzięki , dzięki jeżeli mógłbym to bym zaczął w tym roku , to ,ze potrzebuję pieniędzy na inwestycje jest też powodem ale nie do końca. Jak wspominałem mam 14 lat i wraz z rodzicami uzgodniłem ,że zarabiać większe sumy mogę od przyszłego roku ponieważ obawiają się o podatek. Oczywiście moje dochody będą w to wliczone i oni po prostu chcą sprawdzić czy nie będzie z tym problemu. pokerface


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Damian0820 - 02-08-2017 04:57

Jaki hajs na inwestycje niby potrzebujesz? 10 zł na hosting? To tak trudno uzbierać choćby z tego MyPay i przelać na PP? Co budzi wątpliwości twoich rodziców jeżeli chodzi o podatek? Jak czegoś nie wiedzą, zapytaj za nich na forum, a koniec końców hajs można trzymać właśnie na PP, do którego US nie ma dostępu (chyba że coś się zmieniło, a nawet jeśli to nie będą ścigać 14 latka za parę dych/stów).

Już nawet mniejsza o zarabianie, ale do nauki podstaw SEO, wordpressa, szukania nisz etc. etc. nie potrzebujesz ani grosza. Xpokerface Za rok jak zobaczysz ile rzeczy musisz się nauczysz, to pier$%#&iesz to całe zarabianie w kąt.


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - danoneksss - 02-08-2017 07:51

Oczywiście, że US ma dostęp do paypal'a Wink
Już od dawna nawet.