Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek z PPA kilka pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Początek z PPA kilka pytań. (/Temat-Poczatek-z-PPA-kilka-pytan-149646)



Początek z PPA kilka pytań. - Kacapek - 01-08-2017 18:49

Witam, chciał bym zacząć przygodę z PPA i mam kilka pytań do doświadczonych osób w tej tematyce. Chce stworzyć bloga z hackami. Wiem że to już oklepne ale chce spróbować swoich sił. Mogę na to poświęcić jakoś 2-3h ponieważ pracuję a może przyszłe "zarobki" chce mieć jako swoje "kieszonkowe" bo z wypłaty po wszystkich opłatach nie wiele zostaje Big Grin Długo się do tego zbieram ale mam dużą motywację i mam nadzieję że dobrze mi pójdzie. Bloga stworzę na bloggerze. Teraz pytania:
1. Jaki serwis PPA polecacie? Chodzi mi o takiego pewniaka. Mogą być trochę mniejsze stawki ale żeby nie padł za miesiąc.
2. Jakie są zakazane treści na blogerze. Mogą być posty z hackami - generatorami kont do różnych stron. Coś w stylu netflix, strony xxx?
3. Jakich słów unikać? W stylu "free" itp.

Na razie to chyba tyle pytań. Bardzo bym prosił o pomoc.


RE: Początek z PPA kilka pytań. - Hoolig4n - 01-08-2017 23:48

Musisz wiedzieć, że strona z hackami długo nie pociągnie. Daję Ci gwarancję, że prędzej czy później dostaniesz filtra Lol Wyeliminuj słowo "hack" i "free" Tongue


RE: Początek z PPA kilka pytań. - Itachi198 - 02-08-2017 00:35

Znajdź w adwords jakąś niszkę nie naruszającą regulaminu google.
Serwis obojętny, może być np. Astrocash.
Unikaj: hack, cheat, generator, free

Poczytaj o seo. Min 300 słów, tiery
Unikalny tekst, najlepiej własny (możesz potem przeżuć przez tłumacza)
Korzystaj z ruchu z yt, dailymotion, wimeo (tak, to też działa Wink )

Powodzenia!


RE: Początek z PPA kilka pytań. - Nymeb - 02-08-2017 09:27

Zrezygnuj z bloggera na rzecz własnej domeny to po pierwsze. Koszt nie jest duży, a swoją domenę się lepiej pozycjonuje.


RE: Początek z PPA kilka pytań. - Kacapek - 02-08-2017 19:05

Obawiam się że nie dał bym rady z założeniem własnej strony, nigdy nie miałem z tym do czynienia.

@edit
Jaki serwis PPA polecili byście?


RE: Początek z PPA kilka pytań. - krymol - 03-08-2017 11:09

(01-08-2017 23:48)Hoolig4n napisał(a):  Wyeliminuj słowo "hack" i "free" Tongue
(02-08-2017 00:35)Itachi198 napisał(a):  Unikaj: hack, cheat, generator, free
sugerujecie, że keyword "free" Google ma na swojej blackliście?

(02-08-2017 09:27)Nymeb napisał(a):  Zrezygnuj z bloggera na rzecz własnej domeny to po pierwsze. Koszt nie jest duży, a swoją domenę się lepiej pozycjonuje.
słyszałem inaczej, tzn że Google faworyzuje swoje produkty, a m.in nim jest blogger


RE: Początek z PPA kilka pytań. - Nemek - 10-09-2017 10:48

Sorry za lekki odkop ale twierdzenie, że przez samo użycie danego słowa strona ląduje w koszu jest błędne. Może chcecie pozbyć się konkurencji a może gdzieś to usłyszeliście i powtarzacie jak mantrę. Wystarczy sprawdzić w google kilka pierwszych stron żeby przekonać się jak wyglądają strony z hackami. Mała ilości treści, duże nasycenie tagami. Często jeśli są jakieś treści to są to treści skopiowane. Nawet tutaj na forum widziałem chyba kilka poradników, w których autorzy zachęcają do kopiowania nisz innych osób. Do tego można dodać jeszcze słabej jakości linki.

Istnieje wiele stron z działającymi hackami i stoją w google jak stały, a zgodnie z waszą logiką powinny być albo daleko w d***, albo nie istnieć w google.


RE: Początek z PPA kilka pytań. - rachman - 10-09-2017 18:23

Mam stronę na blogerze od lat i są słowa "free" z tym że strona nie jest z hackami. Wątpię by to słowo było na jakiejś liście a jak już to nie czarnej tylko typu "zwracać uwagę" Wink


RE: Początek z PPA kilka pytań. - boksowany - 07-08-2021 04:03

a jak zarabiać na nowo utworzonym blogu ? podpiąć wyświetlanie reklam np google adsense ? a kolejne możliwości w ppa ? umieszczenie na blogu bądź stronie linków i pod to podpiąć stronę, która będzie mi płacić za to, że ktoś kliknie w ten link ? jak jeszcze można zarabiać ? sorki, bo może piszę w złym temacie, ale również chcę ruszyć z zarabianiem na blogu/stronie bez własnego wkładu pieniędzy a jednocześnie ciężko mi szukać poleconych. jakby ktoś mógł odp tu lub na priv.