Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uTrader- sygnały od analityka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: uTrader- sygnały od analityka (/Temat-uTrader-sygnaly-od-analityka-149641)



uTrader- sygnały od analityka - szo - 01-08-2017 17:08

Witam. Czy ktoś z grających na platformie uTrader korzysta z sygnałów/strategi analityka, który do was dzwoni? Jestem ciekaw czy idzie coś dzięki niemu ugrać, czy to tylko droga do wyzerowania konta?


RE: uTrader- sygnały od analityka - xxamaranthxx - 05-08-2017 09:40

osobiście nie korzystałem ale trochę o tym słyszałem i raczej na pewno to droga do wyzerowania konta, więc ostrożnie z tym..


RE: uTrader- sygnały od analityka - TheEnAa - 05-08-2017 09:53

Nikt Ci nie da dobrych sygnałów, a na pewno nie broker u którego grasz. W dłuższej perspektywie tylko ty będziesz stratny


RE: uTrader- sygnały od analityka - Chaotka - 27-05-2018 12:55

Ja się tam zarejestrowałam i korzystam z okresu ubezpieczeniowego. Po 24 godzinach mogę zrezygnować i zabrać z powrotem 250 $, które wpłaciłam, ale nie będę mogła zabrać zarobionych pieniędzy.
Póki co planuję skorzystać z porad analityka. Gdyby mi źle doradzał to bym zrezygnowała wtedy, więc mu się to nie opłaca. Poza tym analitycy twierdzą, że gdy ja zarabiam to oni też, choć nie rozumiem na czym to polega.