Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie (/Temat-Moj-Uniwersytet-Marketingu-czyli-Szkola-Zarabiania-w-Internecie-149570)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 02-08-2017 11:53

Nie utopilem. Jestem na plus juz pisalem Smile Nie bede wdawal sie w glupie dyskusje z ludzmi, ktorzy sa tutaj tylko po to, zeby spychac wszystkich do swojego poziomu. Zamknij moj dziennik i wiecej tutaj nie wchodz - moja sugestia Huh


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - wrzochal11 - 02-08-2017 11:53

Strategia pump&dump, to swoją drogą. Tutaj wiadomo wszystko dzieje się bardzo szybko, dosłownie w kilka sekund.

Ja tutaj rzucam hipotezę, czy może tak być, że dane krypto są pompowane, ale tak że odbywa się to w dłuższej perspektywie czasu.
Oczywiście pełna zgoda, są krypto lepsze i gorsze, ale to i tak rynek ustala cenę, przecież ile mamy przewartościowanych altów, a ile niedowartościowanych.. i to jest właśnie ten aspekt, którego się nie przewidzi, ale spekulacja też potrafi wiele zdziałać.

Są i takie oszałamiające projekty, że danej kryptowaluty nawet nie ma, a ludzie ją kupują, teraz Dascoin jest tą najbardziej znaną w tym obszarze. Ilu to ludzi namawia innych na portalach do tzw. inwestycji życia Smile
Trzeba mieć odwagę, żeby zainwestować w coś czego jeszcze nawet nie ma i nigdzie nie będzie można tego sprzedać Smile


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 02-08-2017 11:55

(02-08-2017 11:53)wrzochal11 napisał(a):  Strategia pump&dump, to swoją drogą. Tutaj wiadomo wszystko dzieje się bardzo szybko, dosłownie w kilka sekund.

Ja tutaj rzucam hipotezę, czy może tak być, że dane krypto są pompowane, ale tak że odbywa się to w dłuższej perspektywie czasu.
Oczywiście pełna zgoda, są krypto lepsze i gorsze, ale to i tak rynek ustala cenę, przecież ile mamy przewartościowanych altów, a ile niedowartościowanych.. i to jest właśnie ten aspekt, którego się nie przewidzi, ale spekulacja też potrafi wiele zdziałać.

Są i takie oszałamiające projekty, że danej kryptowaluty nawet nie ma, a ludzie ją kupują, teraz Dascoin jest tą najbardziej znaną w tym obszarze. Ilu to ludzi namawia innych na portalach do tzw. inwestycji życia Smile
Trzeba mieć odwagę, żeby zainwestować w coś czego jeszcze nawet nie ma i nigdzie nie będzie można tego sprzedać Smile

No zgadza sie, ale nie rozmawialismy o DasCoin, wiec po co tutaj o tym znowu mowic?? Na tym forum zauwazylem, ze niepotrzebnie wchodzi sie w tematy, ktore nie powinny byc poruszane i robi sie nagonka ANTY na wszystko przez to. To co opisales wczesniej to dokladnie pump&dump i z takich grup nigdy nie korzystalem i korzystac nie bede. Tylko realne krypto z potencjalem - wg mojej opinii i skromnym zdaniem Smile


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 02-08-2017 15:20

Moja dzisiejsza wyplata z programu Cryp Trade Capital (10.52$)


[Obrazek: IMG_0212.png]


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 03-08-2017 08:42

Dzisiaj przelew dotarł na giełdę BitBay i zamierzam zrobić serię zakupów long-term na kryptowalutach. Osobiście będę przeprowadzał eksperyment i zostawię sobie trochę satoshi, aby trade'ować na samym Bitcoin - można poświęcić dziennie trochę czasu na analizę techniczną BTC i próbować codziennie coś na samym BTC ugrać.


[Obrazek: Screen_Shot_2017-08-03_at_09.38.22.png]


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - wrzochal11 - 03-08-2017 10:13

(02-08-2017 11:55)DanielKępa napisał(a):  
(02-08-2017 11:53)wrzochal11 napisał(a):  Strategia pump&dump, to swoją drogą. Tutaj wiadomo wszystko dzieje się bardzo szybko, dosłownie w kilka sekund.

Ja tutaj rzucam hipotezę, czy może tak być, że dane krypto są pompowane, ale tak że odbywa się to w dłuższej perspektywie czasu.
Oczywiście pełna zgoda, są krypto lepsze i gorsze, ale to i tak rynek ustala cenę, przecież ile mamy przewartościowanych altów, a ile niedowartościowanych.. i to jest właśnie ten aspekt, którego się nie przewidzi, ale spekulacja też potrafi wiele zdziałać.

Są i takie oszałamiające projekty, że danej kryptowaluty nawet nie ma, a ludzie ją kupują, teraz Dascoin jest tą najbardziej znaną w tym obszarze. Ilu to ludzi namawia innych na portalach do tzw. inwestycji życia Smile
Trzeba mieć odwagę, żeby zainwestować w coś czego jeszcze nawet nie ma i nigdzie nie będzie można tego sprzedać Smile

No zgadza sie, ale nie rozmawialismy o DasCoin, wiec po co tutaj o tym znowu mowic?? Na tym forum zauwazylem, ze niepotrzebnie wchodzi sie w tematy, ktore nie powinny byc poruszane i robi sie nagonka ANTY na wszystko przez to. To co opisales wczesniej to dokladnie pump&dump i z takich grup nigdy nie korzystalem i korzystac nie bede. Tylko realne krypto z potencjalem - wg mojej opinii i skromnym zdaniem Smile

Dlatego o tym wspomniałem, bo pisaliśmy o kryptowalutach i temat DasCoina jest z tym powiązany, dlatego o tym wspomniałem Smile Po to jest forum aby dzielić się opiniami Wink
Tematy które nie powinny być poruszane? O wszystkim należy mówić, tylko w wyznaczonych do tego miejscach, dlatego tutaj nie piszemy o akcjakch binarnych, programach partnerskich, itd. Wink

Odnośnie tego pump&dump, wiem na czym to polega.
Mi chodziło o coś innego, postawiłem hipotezę czy czasami specjalnie nie promuje się jakiejś wybranej kryptowaluty na różnych grupach, po to by jej kurs CIĄGLE rósł - powili, przez długi okres czasu. Pojęcie spekulacji na giełdzie przecież występuję i to było takie moje jakby pytanie do Ciebie, jako osoby która bardziej interesuje się rynkiem kryptowalut, czy takie coś byłoby możliwe? Nie chodzi mi o szybką "pompkę" danej kryptowaluty, tylko taką jakby długotrwałą jej promocje. Nie piszę, że tak jest. Tylko pytam się, bo nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania świata Wink


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 03-08-2017 10:15

No tak, ale jednak ja DasCoin nie polecam, zresztą głośno robi się wokół tego projektu i to bardzo negatywnie...

Co do kryptowalut to faktycznie jest to możliwe, ale efektywniej byłoby to robić na "krótką metę". Łatwiej w kilka minut zrobić pump, żeby później większy był dump niż pompowanie długofalowe. Długofalowo wtedy inni inwestorzy mogą się zacząć interesować np. rosnącym Volumenem danej krypto i w praktyce zrobienie takiego pump&dump na długo byłoby problematyczne.

Zakupy, zakupy, zakupy Smile


[Obrazek: DE569497-2_C7_B-47_C8-8197-364223_BCD2_C9.jpg]


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 07-08-2017 09:19

Mój aktualny portfel inwestycyjny w kryptowalutach wygląda tak:


[Obrazek: IMG_0248.jpg]

Ostatnio była duża pompka na SAFEX - projekt całkiem niezły, natomiast ja nie zdążyłem wejść wtedy kiedy zarobili inni, więc aktualnie czekam na dużą korektę i jeszcze nie podjąłem decyzji czy dokupię tą kryptowalutę. Najważniejsze wg mnie w inwestowaniu na giełdzie to hasło "nie podążaj za tłumem", więc Ci którzy weszli w SAFEX kilka dni temu teraz już stracą bo grube ryby realizują zyski:

[Obrazek: Screen_Shot_2017-08-07_at_10.16.54.png]


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 08-08-2017 16:41

Dzisiaj uporządkowałem mój kanał na YouTube - https://www.youtube.com/channel/UC6UpACfI15hC91lqKZcK3Wg

Playlisty jakie można znaleźć u mnie na kanale wraz z zawartością:

1. RevShare
2. Zarabianie w Internecie
3. Vlog UniwersytetMarketinguPL
4. Wszystko o BITCOIN!
5. Cryp Trade Capital
6. MLM
7. Inne
8. HYIP
9. Opinie

To, że piszę i mówię o tematach RevShare i HYIP to nie oznacza, że to polecam. Staram się tylko wytłumaczyć co to jest i z jakim ryzykiem się wiąże - kto chce ten działa Smile


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 11-08-2017 15:32

Dzisiaj rano wchodzę na moją aplikację Blockfolio, gdzie przechowuję wszystkie informację odnośnie posiadanych przeze mnie kryptowalut i co...


[Obrazek: IMG_0272.png]

Wszystkie osoby na mojej grupie tajnej na FB dostały informację kiedy kupowałem tę kryptowalutę. 300% w tydzień. Chyba niezły wynik Huh