Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie (/Temat-Moj-Uniwersytet-Marketingu-czyli-Szkola-Zarabiania-w-Internecie-149570)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 29-07-2017 09:25

Proszę o zamknięcie!


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - mahuzz - 29-07-2017 09:34

Cytat:programy partnerskie oraz inwestycje w dobre projekty kryptowalut
To mi się już bardziej podoba Smile Trzymam kciuki!


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - wrzochal11 - 29-07-2017 09:42

Cóż.. życzę powodzenia Wink

Na przyszłość chcę wejść w jakiś poważny biznes MLM (może być oparty o krypto)

Ze swej strony dodam, że dla mnie dobry MLM to taki, który jest oparty na realnych produktach, które kupowalibyśmy nawet gdybyśmy nie byli w danej strukturze - np. rzeczy codziennego użytku.
Dodatkowo ceny tychże produktów powinny być normalne - rynkowe, a nie 5 razy droższe niż ich zamienniki na tradycyjnym rynku. Wiadomo plan biznesowy też musi być sprawiedliwy, przemyślany. Fajnie by było jakby nie było przymusu kupowania jakiś pakietów startowych i jakby dana firma nie działała niczym sekta, czyli nie głosiła np. na swoich spotkaniach: "Że tylko działanie w naszym MLM może dać Ci wolność finansową, teraz pokażemy Wam ostatnie spotkanie naszych liderów na Wyspach Galapagos "


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 29-07-2017 10:56

Przy okazji od razu wrzucę zdjęcie z jednego tematu, który aktualnie jako jedyny rozwijam
(tak jak wspomniałem, wrzuciłem pare groszy stąd nie robi wrażenia efekt, ale step by step :huhSmile:
[Obrazek: Screen_Shot_2017-07-29_at_11.53.26.png]


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - kniew - 29-07-2017 12:05

coaching taki modny się ostatnio zrobił... wybacz, ale kreowanie się na specjalistę marketingu przez osobę która w zasadzie nic w tej dziedzinie nie osiągneła jest mało wiarygodne.


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - kolo33 - 29-07-2017 13:04

@[kniew] - Według mnie, masz w zupełności rację. Skoro on jest taki dobry w marketingu to dlaczego nie promuje wartościowych rzeczy tylko gó*no z mlm... a do tego po co komu w revshare marketing w socialach? Do polecania parterów dla kolejnego scamu? beka No i jeszcze te krypto-waluty. Tutaj to na pewno umiejętności marketingu w socialach się przydadzą.

@[DanielKępa] - Zamiast zdjęcia luzaka powinieneś wrzucić zdjęcie w garniturze jak na typowego specjalistę od mlm przystało. Sorry for my offense.


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - DanielKępa - 29-07-2017 13:07

(29-07-2017 12:05)kniew napisał(a):  coaching taki modny się ostatnio zrobił... wybacz, ale kreowanie się na specjalistę marketingu przez osobę która w zasadzie nic w tej dziedzinie nie osiągneła jest mało wiarygodne.

Oczywiście na ogólnym marketingu się nie znam, ale na budowie marki osobistej i pozyskiwaniu partnerów już tak - ponad 50 bezpośrednich poleconych przez kilka lat w różnych tematach.

(29-07-2017 13:04)kolo33 napisał(a):  @[kniew] - Według mnie, masz w zupełności rację. Skoro on jest taki dobry w marketingu to dlaczego nie promuje wartościowych rzeczy tylko gó*no z mlm... a do tego po co komu w revshare marketing w socialach? Do polecania parterów dla kolejnego scamu? beka No i jeszcze te krypto-waluty. Tutaj to na pewno umiejętności marketingu w socialach się przydadzą.

@[DanielKępa] - Zamiast zdjęcia luzaka powinieneś wrzucić zdjęcie w garniturze jak na typowego specjalistę od mlm przystało. Sorry for my offense.

A co dla Ciebie jest wartościowe? Nie promuję żadnego tematu RevShare.


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - kolo33 - 29-07-2017 13:18

@[DanielKępa] - 50 razem? Rolleyes O kurdę to na prawdę, chłopie nie pogada. Napisz to na stronie, niech ludzie wiedzą jakie masz "doświadczenie".

Żaden produkt z MLM nigdy nikomu nie pomógł. Oni wszyscy promują to jako wielce pomocne, a nawet płacą ludziom np. sportowcom za promowanie i fake opinie, a tak naprawdę to nic nie warte i do tego drogie.

Chcesz wartościowy produkt? Odwiedź clickbank, tam jest pełno wskaźników, które mówią o tym czy produkt jest coś warty.


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - kniew - 29-07-2017 13:22

(29-07-2017 13:07)DanielKępa napisał(a):  Oczywiście na ogólnym marketingu się nie znam, ale na budowie marki osobistej i pozyskiwaniu partnerów już tak
o tym właśnie mówie. pseudo budowanie marki osobistej czyli ściema pod tytułem "jestem specjalistą marketiungu" Smile nie mam więcej pytań.


RE: Mój Uniwersytet Marketingu, czyli Szkoła Zarabiania w Internecie - Noozer - 29-07-2017 13:24

W MLM zarabia jedynie osoba. która jest na szczycie Smile
Pozdrawiam ciebie i twoich 50 bezpośrednich poleconych.