Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - ograniczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - ograniczenie (/Temat-PayPal-ograniczenie-149536)



PayPal - ograniczenie - zon - 28-07-2017 11:11

Parę ładnych lat temu wypłaciłem z FireCash na PayPal ogólnie może 50-60$ + parę dolców z Wupload. Pamiętam, że wielu osobom chyba poblokowano konta i niektórym udało się odzyskać pełny dostęp. Ja jednak nie zrobiłem wtedy nic w tym kierunku, dopiero teraz pomyślałem, że może uda się to naprawić.

Napisałem do działu obsługi klienta, otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:[...] Decyzja o stałym ograniczeniu dostępu do Pana konta PayPal, o której został Pan poinformowany w wiadomości e-mail z Działu Inspekcji Kont dnia 18-10-2012, jest jednak nieodwracalna.

Firma PayPal zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu do każdego konta PayPal powiązanego z aktywnością potencjalnie nielegalną lub działalnością wysokiego ryzyka. [...]

Ktoś może miał podobną sytuację i udało mu się jakoś to ugadać?
Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: PayPal - ograniczenie - Matiw131 - 28-07-2017 11:20

Ja mam dokładnie tą samą sytuację , ograniczyli mi dostęp do konta.
Groziłem , prosiłem , gadałem , rozmawiałem , pisałem e-mail.
Mi niestety nie pomogło dożywotnio mnie ograniczyli na PayPal i co najgorsze nic się z tym nie da zrobić .
Zostałem wykluczony z PayPal ... żenada ...


RE: PayPal - ograniczenie - marcel_kk - 28-07-2017 11:28

Jak do nich zadzwonisz to konsultant z pierwszego kontaktu powie Ci tylko to co w emailu, "decyzja nieodwracalna".
Najlepiej byłoby założyć nowe konto, z tym ze wcześniej musisz zamknąć to stare konto, tylko upewnij się ze jest na 100% zamknięte, bo na nowym zablokują Ci środki pisząc że nałożyli ograniczenia gdyż wykryli inne konto na którym była prowadzona działalność wysokiego ryzyka i będziesz miał 2 konta uwalone.


RE: PayPal - ograniczenie - zon - 28-07-2017 11:52

Okej, spróbuję Smile
Dzięki


RE: PayPal - ograniczenie - Matiw131 - 28-07-2017 11:58

Tylko właśnie w tym wszystkim (ja mam tak )jest taki haczyk , że nie mogę zamknąć konta bo jest ono ograniczone i nie pozwala mi na to system i konsultanci, a zakładając konto drugie, praktycznie od razu zostało ono zablokowane. Patowa sytuacja...


RE: PayPal - ograniczenie - zon - 28-07-2017 12:16

U mnie ciągle
Cytat:Zanim zamkniesz konto
Przepraszamy, wystąpił problem. Spróbuj ponownie później.



RE: PayPal - ograniczenie - Matiw131 - 28-07-2017 12:29

Cytat:U mnie ciągle

Cytat:
Zanim zamkniesz konto
Przepraszamy, wystąpił problem. Spróbuj ponownie później.
Jakby to powiedział Czesław Niemen
"Mam tak samo jak Ty"
Smile