Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut (/Temat-Szukam-osoby-ktora-wprowadzi-do-gieldy-kryptowalut-149532)



Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - Bartezx1997 - 27-07-2017 23:54

Szukam osoby, która wprowadzi mnie w temat handlu kryptowalutami. Działałem wcześniej na Forex z dobrym rezultatem, chciałbym teraz spróbować sił w krypto.
Oferuję wymianę wiedzy, wejście z refa i ewentualnie % od zysków.


RE: Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - adamak2k - 28-07-2017 07:15

Kup tanio sprzedaj drożej. Nie ma za co.
A poważnie to chcesz się nauczyć jak co działa czy jak grać na takiej giełdzie w sensie jakimi prawami rządzą się krypto na rynku?


RE: Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - Bartezx1997 - 30-07-2017 17:50

(28-07-2017 07:15)adamak2k napisał(a):  Kup tanio sprzedaj drożej. Nie ma za co.

Idea

(28-07-2017 07:15)adamak2k napisał(a):  A poważnie to chcesz się nauczyć jak co działa czy jak grać na takiej giełdzie w sensie jakimi prawami rządzą się krypto na rynku?
@[adamak2k]
Chcę nauczyć się jak skutecznie grać na giełdzie krypto. Giełda rządzi się własnymi prawami, zawsze to i jest to spekulacja, jednak z własnego doświadczenia wiem, że można to ryzyko zminimalizować i to do takiego stopnia, że przy odpowiednim zarządzaniu finansami ciężko o porażkę.

Statystycznie 9/10 osób traci, z czego to wynika? Z niewiedzy.


RE: Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - SkagGully - 30-07-2017 20:04

Może to sobie poczytaj na początek:

https://docs.google.com/document/d/1JDssSKegYOBLz9CXV8rV9wCms8zL5C49JimNhikhUCs/edit


RE: Szukam osoby, która wprowadzi do giełdy kryptowalut - DanielKępa - 18-08-2017 10:53

Odezwij się to może może coś mi się uda Tobie powiedzieć ZA DARMO! Smile