Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc paxum/first choice pay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Pomoc paxum/first choice pay (/Temat-Pomoc-paxum-first-choice-pay-149509)



Pomoc paxum/first choice pay - xIGORx - 27-07-2017 11:42

Witam, jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Mam do wypłacenia trochę dolarów i jedyną możliwością są wyżej wymienione serwisy. Czy byłby ktoś tak dobry i godny zaufania, żeby przyjąć te dolary na paxum/first choice pay a następnie przelać mi je na konto? Oczywiście jakieś grosze odpale Smile
Proszę o wiadomość albo odpowiedź, sprawa dosyć pilna


RE: Pomoc paxum/first choice pay - blalkinson - 24-04-2018 22:49

Witam Serdecznie !!!

Mam ten sam problem... próbuje założyć konto w paxum, żeby wypłacić USD z Chaturbate... Niestety cały czas konto jest nie zweryfikowane....

Nie mam pojęcia jak wypłacić te pieniądzę ... ?? Czy jest no to jakieś inne rozwiązanie ???

Z góry Dziękuje Tobie za Pomoc !!!!


RE: Pomoc paxum/first choice pay - Anniejohan21 - 29-04-2018 19:23

Musisz czekać na zweryfikowanie konta, w tym momencie czeka się koło 2-3 tyg. A pózniej czeka się na przelew z paxum, pewnie drugie tyle bo teraz maja opóźnienia. Możesz również zrobić przelew z Chaturbate ale to kosztuje 50$. Ewentualnie ePayment jeśli masz. Wprowadzili tez opcje Cosmopayment ale trzeba założyć konto i czekać na karte, podobno przychodzi do 10dni