Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czym nabijacie lajki na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czym nabijacie lajki na FB? (/Temat-Czym-nabijacie-lajki-na-FB-149457)



Czym nabijacie lajki na FB? - krymol - 25-07-2017 19:12

Cześć. Szukam stronki do nabijania lajków na FB. Co najbardziej polecacie? Najlepiej, gdyby punkty można było zdobywać automatycznie, tzn dobrze by było aby do danej strony dostępny był jakiś bot, bo nie widzi mi się siedzieć i klikać ręcznie. Pomoże ktoś?


RE: Czym nabijacie lajki na FB? - max337 - 28-07-2017 16:48

Poczytaj czy ninjablaster nie ma takiej funkcji


RE: Czym nabijacie lajki na FB? - rekki - 28-07-2017 23:24

Addmefast albo likeplus, nie wiem jak z botami do tych stron, ale w pierwszej kiedyś można było ustawić macrosy, aby samo klikało, a do drugiej był specjalny bot. Było to już jakiś czas temu, więc nie wiem czy jeszcze to działa Tongue


RE: Czym nabijacie lajki na FB? - miladyvader - 10-08-2017 18:10

(28-07-2017 23:24)rekki napisał(a):  . Było to już jakiś czas temu, więc nie wiem czy jeszcze to działa Tongue

Zaden stary bot nie działa nigdzie, bo soft się rozwija. Ale przecież łatwo mozna napisać własnego macrosa.