Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat (/Temat-Rok-2019-3-Glowne-Cele-WhiteHat-149456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Bazor - 04-08-2017 11:07

Sam pisałeś takie generatory? Big Grin
Co do opisów to do następnych tysiącach filmików zamierzasz pisać wszystko ręcznie ? xd
Czekam na dalsze postępy !


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 04-08-2017 12:03

(04-08-2017 11:07)Bazor napisał(a):  Sam pisałeś takie generatory? Big Grin
Co do opisów to do następnych tysiącach filmików zamierzasz pisać wszystko ręcznie ? xd
Czekam na dalsze postępy !
No właśnie mysle, tam sa takie narzedzia pozwalajace zamieniac slowa, musze to jakos rozwiazac z pomyslem, zeby sie nie upocic a zeby to bylo chociaz troche skuteczne.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 04-08-2017 14:27

A co do generatorów miałem 1 i wszystkie przerabiałęm mniej wiecej, czasem cos więcej dodałem i tyle. Smile


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 07-08-2017 16:04

Wracamy na ląd, wakacje już sobie załatwiliśmy lecimy do Bułgarii - Złote Piaski. Weekend dość wakacyjnie na chillu, ale trzeba wrócić do pracy.

Wylatujemy 15 sierpnia. Teraz musze uderzyć z filmikami. Jak widać stare filmy gdzieś tam leżą i pieniążki kapią powoli, do tej pory przy prawie zerowej inwestycji wpadło 38$. Nie tak zle, ponieważ dalej coś będzie spływać.

Aktualnie dalej dość leniwie szykuje kampanie w międzyczasie spamując manualną metodą i troche zacząłem dziś promować firebid'a.

Wieczorem zdam raport co dziś zrobiłem.


ZAROBKI Z FILMÓW OD STARTU: 38$

Dziś mam wypłatę, chyba kupię VPS'a

BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

Pierwszy cel osiągniety, wakacje mamy w kieszeni! Dziękujęmy na pewno przywieziemy do Polski Rakije za wasze pieniążki i napijemy sie za wasze zdrowie!

Teraz mam zamiar kupić VPS'a jak ktoś ma ochote pozyskać te LP'ki to właśnie na to będą przeznaczone te pieniązki.


2# DRUGI CEL DOTACJI 0/15 $
2# ILOŚĆ DONATORÓW OGÓLNIE: 9

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 10-08-2017 00:20

Siadł mi laptop.. Przerwa w pracy jakies 2-3 dni. Hajs powolutku pyka, ale to dalej stare filmy.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 23-08-2017 18:46

Wrocilismy z wakacji od jutra siadam na ostro. Stay tuned. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - adamcio99922 - 24-08-2017 09:01

Dajesz dajesz, bo czekam na postępy Jerk2


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 27-08-2017 12:03


Przygotowana Kampania na 1000 Filmów, wrócę do domu, postawie Lapka i ruszam z uploadem. Zobaczymy co z tego będzie. Nie mam pojęcia jaką drogę wybrać.. Czy uderzać saturaded nisze i robić mass upload czy mniejsze i po jakies 50 filmów. Musze nad tym pomyśleć..

Dam znać jak zuploaduje filmy! Smile

ZAROBKI Z FILMÓW OD STARTU: 60$


BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

Pierwszy cel osiągniety, wakacje mamy w kieszeni! Dziękujęmy na pewno przywieziemy do Polski Rakije za wasze pieniążki i napijemy sie za wasze zdrowie!

Teraz mam zamiar kupić VPS'a jak ktoś ma ochote pozyskać te LP'ki to właśnie na to będą przeznaczone te pieniązki.


2# DRUGI CEL DOTACJI 3/15 $
2# ILOŚĆ DONATORÓW OGÓLNIE: 10

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Damkofr - 27-08-2017 19:49

W tej chwili ile ci średnio wpada? Jaki masz up na swoim necie?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - fidget_spinner - 27-08-2017 20:07

Może sam spróbuję sił w tym interesie, hmm... Bardzo dobry dziennik, wszystko wytłumaczone, a jak będę miał parę zł to dołożę się do VPN'a. Powodzenia Wink)

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka