Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat (/Temat-Rok-2019-3-Glowne-Cele-WhiteHat-149456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 01-08-2017 12:26

Cały weekend był raczej chillowy, byliśmy troche na działce i cały poniedziałek przeleżeliśmy w domu bo jest gorąco, że nie da se wytrzymać.

Muszę dokończyć filmik z tej nowej kampanii i uskutecznić to samo co teraz, będą tam bardziej szukane nisze co może przełoży się na większą ilość klików.


WRZUCONYCH FILMÓW: 4161 UPLOADED VIDEOS xD
ZBANOWANYCH KONT: 0

ZAROBKI Z FILMÓW WCZORAJ: 2.3$
ZAROBKI Z FILMÓW DZIS: 0.86$

Zobaczymy jak będą wyglądać zarobki w miare ubiegu czasu, jak filmy zaczną się ustawiać czy coś. Smile

Chyba czas na VPS. Smile


BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 18/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 6

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - radmatuszewski - 02-08-2017 16:22

Mass Video Blaster ogranicza jakoś prędkość uploadu? Na moim własnym internecie wrzuca mi jakieś 150 filmów na 12h, na internecie który jest jakieś 100 razy szybszy wrzuca 150 filmów na 12h ;_;

Oczywiście nie ustawiłem żadnych ograniczeń w postaci wrzuconych filmów na dzień.

Edit:

Zmieniłem z tego nowego trybu wrzucania na stary i wrzuca dużo szybciej. Tylko nie wykonuje akcji typu jakieś lajki i tak dalej. Trochę lipa, ale przynajmniej szybko wrzuca.


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - adamcio99922 - 02-08-2017 16:58

(02-08-2017 16:22)radmatuszewski napisał(a):  Mass Video Blaster ogranicza jakoś prędkość uploadu? Na moim własnym internecie wrzuca mi jakieś 150 filmów na 12h, na internecie który jest jakieś 100 razy szybszy wrzuca 150 filmów na 12h ;_;

Oczywiście nie ustawiłem żadnych ograniczeń w postaci wrzuconych filmów na dzień.

Edit:

Zmieniłem z tego nowego trybu wrzucania na stary i wrzuca dużo szybciej. Tylko nie wykonuje akcji typu jakieś lajki i tak dalej. Trochę lipa, ale przynajmniej szybko wrzuca.

To przynajmniej masz odpowiedź... Jerk2


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - czaarny - 02-08-2017 17:15

Powodzenia Big Grin


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - shf - 02-08-2017 22:13

Przecież to można łatwo skopiować Big Grin jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 02-08-2017 22:23

(02-08-2017 22:13)shf napisał(a):  Przecież to można łatwo skopiować Big Grin jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - shf - 03-08-2017 00:55

(02-08-2017 22:23)Snaggy napisał(a):  
(02-08-2017 22:13)shf napisał(a):  Przecież to można łatwo skopiować Big Grin jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Po prostu chciałem Cię poinformować, że ktoś Ci może skopiować cały lp i że warto zmienić to facepalm ale widzę, że ból dupy już ktoś ma i spina pokerface


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 03-08-2017 01:26

(03-08-2017 00:55)shf napisał(a):  
(02-08-2017 22:23)Snaggy napisał(a):  
(02-08-2017 22:13)shf napisał(a):  Przecież to można łatwo skopiować Big Grin jedno polecenie spod linuxa w terminalu i cały Twój theme bd skopiowany, no a tam to tylko HTML+CSS+JS i pliki graficzne.
No i kto ci broni? Uzyj httracka bedzie latwiej cebulaku nie bedziesz musial linuxa instalowac. Nikt ci nic każe kupować przecież. Twój post wnosi tyle co nic do tematu. Wyśle ci link do calego multiniszowego thema będzie ci łatwiej sobie skopiować. Aa zabłysnąłeś wiedzą? To wyjazd z dziennika.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Po prostu chciałem Cię poinformować, że ktoś Ci może skopiować cały lp i że warto zmienić to facepalm ale widzę, że ból dupy już ktoś ma i spina pokerface
Ale co zmienić? Nie rozumiem? Wytłumacz proszę. Jaki mam wplyw na to ze ktos skopiuje mi strony? W IM to zabieg na porządku dziennym. Ktos będzie chciał rzucić symboliczne 3$ to rzuci i dostanie fajny pakiecik. Mi by sie nie chciało pobierac 26 stron i grzebac w folderach zeby dojsc do ladu gdzie co i jak. U mnie dostajesz na tacy wszystko.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - komiks - 03-08-2017 16:36

Wczoraj dorzuciłem cegiełkę, generatorki ładne, więc dziękuję. No i powodzenia, trzymam kciuki!


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 03-08-2017 17:01

Z aktualnie testowanej metody jest bieda, mimo, że to prawie 5k filmów to wpada tam praktycznie sam syf. z wcześniejszych 1k filmów jest o wiele lepszy traffic. Chociaż może za jakiś czas to się poprawi jak filmy gdzies sie wmieszaja.

Jestem w centrum handlowym i czekam na dziewczynę właśnie edytuje film do drugiej metody, zrobimy ją na HIGH QUALITY a nie typowe wrzucanie shitu. Tzn nadal będziemy wrzucać dużo, ale bardziej przemyślanie i chyba będę dodawał opisy ręcznie.

WRZUCONYCH FILMÓW: 4621 UPLOADED VIDEOS xD
ZBANOWANYCH KONT: 0

ZAROBKI Z FILMÓW WCZORAJ: 1.86$

Na szczęście dorabiam sobie metodą manualną Smile

Dobra wkrótce kolejne info. Ide zajarać i kończę film, pózniej kampania!

BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 24/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 8

DZIĘKUJĘ ZA KOLEJNE ZAKUPY!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED


(03-08-2017 16:36)komiks napisał(a):  Wczoraj dorzuciłem cegiełkę, generatorki ładne, więc dziękuję. No i powodzenia, trzymam kciuki!

Super, dziękuję ci bardzo!