Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat (/Temat-Rok-2019-3-Glowne-Cele-WhiteHat-149456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - radek0389 - 27-07-2017 19:54

(27-07-2017 17:40)kolo33 napisał(a):  Nie rozumiem trochę Twojego działania. Tworzysz 1 filmik i wrzucasz go 5k razy?
Co to VMB?

Można nagrać jeden filmik i zrobić go w 5k wersjach dla YT, choć rzeczywiście będzie to ten "sam".

Temat obserwuje i kibicuje, bo sam kilka tygodni temu ściągnąłem 1k filmów z kilku kanałów w pewnej niszy i mialem zamiar zacząć je wrzucać na xx kanałów, ale narazie gospodaruje na to czas. Oczywiście filmy po przeróbce i dodaniu swoich linków ppi.

Pozdrawiam


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 27-07-2017 20:43

Tzn. Nagram film i na początku będzie 60 sec bez ruchu i końcowe 120 sec też, pózniej MVB będzie edytował film ucinąjąc z początku i końca w odpowiednich interwałach co będzie czynić filmik unikalnym. Smile


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - shf - 27-07-2017 20:57

Zapowiada sie ciekawie Wink bede zagladac


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 27-07-2017 21:05

Jestem w trakcie nagrywania filmiku Smile

W Międzyczasie robię moją manualną metodę!


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 28-07-2017 08:53

Filmik Nagrany! Teraz Edycja i Renderowanie!

Wieczorem praktycznie nic nie robiłem, ponieważ robiłem metodę manualną żeby zboostować zarobki ponieważ potrzebuję na dalsze inwestycje oraz chcemy z dziewczyną wyjechać na wakacje za granice.

Wstałem dziś o 7:00, moja dziewczyna pojechała do pracy ja wziąłem się za manualną metodę ponieważ poranek to idealny czas. Kończe wpis i jeszcze do 11:00 będę to uskuteczniał, następnie biorę się dalej za mass upload. Dzis wyrenderuje film dodam konta do kampani i będzie gitara, pózniej tylko pieszczenie opisów, tytułów, keywordów.
Wszystkie filmy wrzucone zostaną na unlisted, gdzie następnie przy użyciu 301 pumpera dodam na kazdy film 300 viewsów odczekam 12h i wrzuce na publiczny, zobaczymy jak się zachowają przy takim cyrku.

Wczoraj z tamtego wcześniejszego syfu wpadło 2.5$

W sumie pasywne 2.5$ lepsze niż 5$ robione manualnie dlatego ta metoda mi się podoba, wrzucam i zapominam, czasami może zawita jakiś skromny PIN co zrobi mi ładną dniówkę. To jest właśnie ciekawe w tej metodzie, doputy te filmy tam są to zawsze coś kropelkuje.

Dodatkowo na każdy locker zrobiłem przekierowanie na kolejny co może skutkować czasami kolejnym dodatkowym leadem.

BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była dalej niż w Polsce to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego generatory na zamówienie były cenowo w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# CEL DOTACJI 0/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW 0

Dziękuję! Stay Tuned!



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - pshemek1 - 28-07-2017 09:15

że wchodzę w PPI to zakupiłem i zobaczymy czy to dla mnie w ogóle Smile

Udanego wypoczynku Smile


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Noozer - 28-07-2017 09:47

To też się przyłączyłem Smile


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Snaggy - 29-07-2017 03:42

Usiadłem jakoś o 3 do kompa rzuciłem okiem na inne filmy tego typu. Co Pomyślałem?

Mianowicie dodałem sobie konta do nowej kampani, zaczynałem się brać już za nowy filmik tak jak mówiłem.

Jednakże postanowiłem, że uderze wcześniejszą kampanie jeszcze raz i zduplikowałem poprzednie filmy do rzędu 5430 i pododawałem za pomocą narzędzia po 1 keywordzie w tytuł.

BĘDZIE DYM!

Mam na tej kampani 37 kont, będę bez ustanku uploadował filmy 24/7 z każdą minutą będzie wpadał kolejny film. czyli typowy CHURN AND BURN. Zobaczymy ile wytrzymają konta.

*WŁĄCZYŁEM BOTA CHWILE TEMU*

WRZUCONYCH FILMÓW: 17 UPLOADED VIDEOS
ZBANOWANYCH KONT: 0

Jak wstanę dam znać ile filmów zostało już wrzuconych.
Ciekawe jak długo wytrzymają konta.

TERAZ TRZYMAMY SIĘ TEGO SCHEMATU!

W międzyczasie stworze filmik pod kampanie według tego co wcześniej mówiłem aby pózniej ją przetestować.


BONUS:

Z racji tego, że do tej metody musiałem narobić masę Generatorów Online i dodatkowo robiłem je na zamówienie oraz prowadziłem sklep tu na forum, wpadłem na pomysł, że skoro chcemy wyjechać na wakacje a moja dziewczyna nigdy nie leciałą samolotem i nigdy nie była poza granicami Polski to jestem skłonny oddać te wszystkie dzieła za dobrowolne dotacje, ustawiłem minimum 3$, żeby to miało ręce i nogi ponieważ oddawanie tego za 1$ byłoby troche szalone, skoro sprzedawałem jeden z nich po 1$ a tu jest ich, aż 25 z dodatkowym multiniszowym generatorem za którego sam zapłaciłem, z czego niektóre generatory na zlecenie były sprzedawanie w granicach 4-7$.

Stwierdziłem, że nie mam czasu na promowanie tego sklepu na forum i oddanie tej paki za te grosiki nie będzie głupim pomysłem, stać na to będzie każdego bo minimum dotacji to 3$ a nam pomoże wyjechać, wystarczy zmienić link w index.html i wszystko gra i huczy, w razie co pomoge. Smile


Proszę to link do pozyskania paczki: https://sellfy.com/p/wMoI/

1# PIERWSZY CEL DOTACJI 12/30 $
1# ILOŚĆ DONATORÓW: 4

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I ZAPRASZAM WSZYSTKICH PAKIET NA PEWNO SIĘ KIEDYŚ PRZYDA!

STAY TUNED



RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - Cencik16 - 29-07-2017 04:59

ładnie, na początku wszystko porządkujesz później dopiero ruszasz z tematem.
Lepiej poczekać na złote góry, niż zbierać trawę z nizin. Ładnie Big Grin


RE: [YT] Mass Video Blasting - HARD TESTY - Nowość na Forum! - dandun1 - 29-07-2017 08:45

Będę obserwował, ciekawe Big Grin