Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rok 2019 - 3 Główne Cele WhiteHat (/Temat-Rok-2019-3-Glowne-Cele-WhiteHat-149456)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 03-11-2018 13:53

Kampania #01

[Obrazek: Nz8Wc4H.png]

Zarobione 0.00$

Zobaczymy, jak po wrzuceniu wszystkiego nic nie będzie wpadać to trzeba się cofnąć do żmudnego procesu tworzenia nowych LP/FILMOW.


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 06-12-2018 00:10

[Obrazek: E5TscHv.png]

Natykało przez miesiąc, muszę się bardziej skupić na testowaniu tej metody. Uważam, że jest w niej potencjał a ja dalej za mało się na niej skupiam. Praktycznie nic przy niej nie robie. Raz na jakiś czas po prostu wrzucę 2000 filmów i hajs spływa. Skoro da się zarobić 7$ na pełnym autopilocie to da się i 300$, prawda?


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 09-12-2018 18:00

[Obrazek: VrMDRDe.png]

Dobra, cisnę kolejny projekt. Szykuję stronę Smile


YouTube Mass Upload - Try Hard - Fillipser143 - 14-12-2018 21:36

Ciekawa metoda. Po przeczytaniu tego tematu zabieram się za to. Już ogarnąłem filmik i stronkę. Czy mógłbyś mi poradzić czy opłaca się bawić w giganta Clash royale czy lepiej celować w coś mniejszego na początek?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 14-12-2018 22:40

Tak na prawde ta metoda dziala tak, ze czegokolwiek bys nie wrzucil to z perspektywy czasu i tak cos bedzie zlatywac. Mysle ze nadal trzeba sie kierowac tym zeby byla mala konkurencja i duzy search volume

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dodatkowo powiem ze na pewno ma to potencjal. Jak masz duzo czasu aby to skalowac to mozna wiele.

Ja mam zamiar przysiąść w przerwie swiątecznej tak konkretnie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


YouTube Mass Upload - Try Hard - Fillipser143 - 14-12-2018 23:15

Dzięki, ile filmów na 1 konto? Kilka czy kilkadziesiąt?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 15-12-2018 00:33

Ja i nawet 100-200 wrzucalem na swieze.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - EfectiveWork - 15-12-2018 10:54

Tak czytam i czytam, i wnioskuję, że nie możesz się sprężyć i dokładnie przetestować tej metody Smile Zawsze się kończy na zdaniu "że chcesz", "że musisz" - ale na słowach się kończy. Tak czy inaczej powodzenia.


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 15-12-2018 11:02

(15-12-2018 10:54)EfectiveWork napisał(a):  Tak czytam i czytam, i wnioskuję, że nie możesz się sprężyć i dokładnie przetestować tej metody Smile Zawsze się kończy na zdaniu "że chcesz", "że musisz" - ale na słowach się kończy. Tak czy inaczej powodzenia.
Zgadza sie, jestem tego swiadomy i o tym pisze. Nie bawie sie tylko w ten projekt dlatego wychodzi jak wychodzi, ale jest to po to aby ktos inny kto ma wiecej czasu mogl skorzystac...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: YouTube Mass Upload - Try Hard - Snaggy - 18-12-2018 21:11

[Obrazek: 7IvOheG.png]

Jedziemy dalej, kończę stronę.
Zapraszam do przeczytania całości.