Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paski wybielające zęby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Paski wybielające zęby (/Temat-Paski-wybielajace-zeby-149442)



Paski wybielające zęby - k4rol - 25-07-2017 13:23

Siemanko. Znacie sprawdzonego sprzedawcę na allegro by zamówić paski wybielające "Crest 3D Whitestrips Glamorous White". Jest pewnie dużo podrób, na które można trafić. Jeśli znacie inny sklep z tymi paskami to podajcie.


RE: Paski wybielające zęby - PaulRcootiC - 14-08-2017 20:19

https://www.amazon.com/Crest-Glamorous-Whitestrips-Whitening-Treatments/dp/B001OOLLVS
Wysyłka prawie tyle co produkt, ale na 100% oryginał.


RE: Paski wybielające zęby - VeronVB - 15-08-2017 13:30

Za około 200 zł (przynajmniej u mnie) zrobi Ci dentysta profesjonalne wybielanie.


RE: Paski wybielające zęby - karo1919 - 08-09-2017 12:34

Radziłabym uważać, bo można sobie narobić więcej szkody niż pożytku Wink Najlepiej to porozmawiaj o tym ze swoim dentystą.


RE: Paski wybielające zęby - Pakula - 15-09-2017 07:52

(15-08-2017 13:30)VeronVB napisał(a):  Za około 200 zł (przynajmniej u mnie) zrobi Ci dentysta profesjonalne wybielanie.

Za 200 zł? chyba żartujesz sobie. Wybielenie zębów kosztuje około 1000 zł.
A po drugie to mało jaki dentysta wybieli Ci zęby jak nie masz prawie wszystkich zdrowych zębów.


Paski wybielające zęby - Snaggy - 25-09-2017 22:26

A moze zainteresuj sie węglem aktywnym, można samemu sobie zrobić taką pastę i myjesz raz w tygodniu, testowałem osobiście i efekt jest kozak juz po pierwszym myciu. Sorry za lekką dygresję, ale moze ktos skorzysta jak jestesmy juz w temacie wybielania zębów.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Paski wybielające zęby - mateusz2045 - 25-09-2017 22:33

sa chyba czarne pasty z węglem do kupienia.


RE: Paski wybielające zęby - Snaggy - 25-09-2017 22:34

(25-09-2017 22:33)mateusz2045 napisał(a):  sa chyba czarne pasty z węglem do kupienia.
Tez mamy z dziewczyna, ale jak zrobilismy sobie sami z jakis tutow na yt to byl meksyk.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Paski wybielające zęby - Nikola Tesla - 25-09-2017 22:59

(25-09-2017 22:26)Snaggy napisał(a):  A moze zainteresuj sie węglem aktywnym, można samemu sobie zrobić taką pastę i myjesz raz w tygodniu, testowałem osobiście i efekt jest kozak juz po pierwszym myciu. Sorry za lekką dygresję, ale moze ktos skorzysta jak jestesmy juz w temacie wybielania zębów.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
dokładnie ziomeczku ! super sprawa, korzystam i polecam. A co do pasków do wybielania to jest to nic innego jak kawałek taśmy klejącej namaczanej w nadtlenku wodoru, czyli wody utlenionej o większym stężeniu Big Grin Powiem tak,uzywalem,efekt był, ale za cholerę nie polecam. Zęby miałem przez jakiś czas mega nadwrażliwe, bolały mnie... Natomiast węgiel w ogóle nie jest inwazyjny.