Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ponad 2500 PLN w 5 godzin (/Temat-Ponad-2500-PLN-w-5-godzin-149400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Workis - 24-07-2017 14:09

Powitać Smile

Zgodnie z obietnicą z >> tego tematu << - napisałem drugą część poradnika.

Poprzednio do zarobienia było około 1100 PLN w kilka godzin czystej pracy. Obecnie do zarobienia jest ponad 2 razy więcej.

Na początku napisze w skrócie czego dotyczy ten poradnik i porównam do poprzedniego, a następnie napiszę więcej już tylko o tym jak działać w tej (tj. drugiej) części. Smile

Parę słów wstępu o tym poradniku:
• Dokładne i aktualne dane – ile, co i jak można zarobić.
• W tej części również nic odkrywczego w tym nie ma – nie jest to ani pierwszy, ani ostatni poradnik tego typu na forum. Ale dołożyłem starań, żeby był najbardziej kompleksowy i całkowicie wyczerpał temat.
• Do zarobienia jest 2500-3000 PLN. Nie każdy tyle zarobi, ale niektórzy mogą.

Poradnik dotyczy tego samego co pierwsza jego część - o możliwości "zarabiania" poprzez otrzymywanie prowizji z programów partnerskich. Poprzednia część - na zakładaniu kont/lokat w bankach, a tutaj – na braniu darmowych „chwilówek” w różnych serwisach.

Różne serwisy pożyczkowe oferują aktualnie różne promocje dla nowych klientów. Bardzo często jest to pierwsza całkowicie darmowa (na prawdę darmowa) pożyczka. W ten sposób przyciągają nowych klientów, a dopiero później starają się ich zatrzymać.

Rejestrując się z linku "polecającego" danego serwisu partnerskiego (jest ich w Polsce kilka) dostaniesz prowizje w danym serwisie za "znalezienie" klienta - czyli w tym wypadku siebie. Po tym jak gotówkę dostanie się od danego serwisu na konto – można od razu przelać ją im z powrotem, nie narażając się na żadne koszta.

Poprzez pożyczanie, będąc jednocześnie i klientem i polecającym:
• Możemy w pełni legalnie zarobić szybką i łatwą gotówkę.
• Postępujemy średnio etycznie i ciężko nazwać to zarabianiem.
• W przeciwieństwie do pierwszego poradnika, tutaj narażamy nasz numer na spam telefoniczny. Polecam założyć do tego zadania numer na kartę za 5 zł. Ewentualnie skorzystać z "blacklist" w telefonie.

W zasadzie sposób ten jest pozbawiony ryzyka (a przynajmniej o żadnym mi nie wiadomo) i pomimo, że jest średnio etyczny, to na pewno jest jednym z najłatwiejszych sposobów na zarobienie szybkiej gotówki.

Poradnik opisuje większość aktualnych promocji serwisów partnerskich dotyczących serwisów zajmujących się pożyczkami. Do poradnika dołączam również inne pliki pomagające usystematyzować pracę, uniknąć pomyłek i zmaksymalizować zyski w stosunku do poświęconego czasu.

Do wyboru dałem 3 serwisy i poradnik opisuje w którym są najlepsze stawki dla danej firmy. Do tego mamy szczegółowo opisane inne informacje takie jak powiązania pomiędzy serwisami (uniemożliwiające darmową rejestrację w dwóch serwisach), czas potrzebny na zrealizowanie wszystkich możliwych promocji i wskazówki czego się wystrzegać itd..

Jeżeli jesteś chętny, to poradnik znajdziesz >>tutaj<<.
Przypominam - poradnik jest całkowicie darmowy.


Dodam od siebie, że sam korzystam z usług tych programów partnerskich – zarówno jako klient i jako polecający. Smile

pozdrawiam serdecznie Smile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Adriano42 - 24-07-2017 15:13

Sprzedać swoje dane osobowe w ponad 30 firmach/bankach za 2250 złotych? Czy to jest w ogóle opłacalne...?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - twardy - 24-07-2017 15:17

A co oni zrobia z tymi danymi? Beda sie probowali dozwonic na numer na karte, ktora specjalnie do tego kupiles i spamic skrzynke mailowa, ktora tez specjalnie po to zalozyles. Straszne Lol

Chyba nie sugerujesz, ze zaczna brac na Ciebie kredyty? Lol


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Adriano42 - 24-07-2017 15:56

Zapytałem się tylko czy to jest w ogóle opłacalne za taką cenę sprzedawać swoje dane. Nie pytałem o nic więcej, ani też nie próbowałem niczego sugerować.

Mam po prostu wątpliwości co do świetności tego sposobu, więc zadałem takowe pytanie, to wszystko Smile


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - twardy - 24-07-2017 16:03

Beda dzwonic od czasu do czasu i wysylac maile. Karta z kiosku i osobny mail - masz spokoj.
Od siebie dodam, ze najlepiej brac pozyczki w tych serwisach, w ktorych prawie o nic nie pytaja.
Nie wysylac zadnych skanow dowodu czy umowy, ze pracujesz.

Czasami odrzuca Twoja prosbe o pozyczke ale to im w zaden sposob nie przeszkodzi wysylac maile raz w tygodniu, ze czeka na Ciebie super oferta, tylko wez kliknij w linka Lol


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - antykt - 24-07-2017 16:43

mam pytanie czy serwisy partnerskie nie zabraniają takich praktyk? czy jest to legalne ?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - Adriano42 - 24-07-2017 19:51

Meh, jednak moje dane wolałbym aby te 30 banków czy firm nie miało, tak dla świętego spokoju Big Grin Przynajmniej nie za 2 kafelki... Za 20 może bym się zastanowił bardziej beka


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - marekx - 24-07-2017 21:32

Mam pytanie czy w tych trzech programach partnerskich można brać na siebie pożyczkę , lub założyć konto bankowe i otrzyma sięę wynagrodzenie ?


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - twardy - 24-07-2017 21:35

(24-07-2017 21:32)marekx napisał(a):  Mam pytanie czy w tych trzech programach partnerskich można brać na siebie pożyczkę , lub założyć konto bankowe i otrzyma sięę wynagrodzenie ?

Jak Cie to tak bardzo interesuje to przeczytaj jeszcze raz ten temat ze zrozumieniem. O czym niby jest ten temat? Xpokerface


RE: Ponad 2500 PLN w 5 godzin - wojtpol - 24-07-2017 21:53

(24-07-2017 15:13)Adriano42 napisał(a):  Sprzedać swoje dane osobowe w ponad 30 firmach/bankach za 2250 złotych? Czy to jest w ogóle opłacalne...?
Jak masz zarejestrowany numer to też sprzedałeś swoje dane ale nie za 2k ani 20k tylko za 0

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka