Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bałtyk na wakacje - warto?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Bałtyk na wakacje - warto?! (/Temat-Baltyk-na-wakacje-warto-149381)

Strony: 1 2


Bałtyk na wakacje - warto?! - soluffka - 23-07-2017 16:25

Według was warto wybrać się nad polskie morze w wakacje?!






RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - szykiryki - 23-07-2017 19:31

Odpowiem jako mieszkanka nadbałtyckiego miasta Smile, mieszkam 10 minut od gdańskiej plaży. Do miejscowosci turystycznie obleganych pewno niekoniecznie warto- no chyba, że ktoś ceni sobie ludź na ludziu na plazy, tłumy w knajpach, które w sezonie przycinają na turystach na potege itp. Ale morze to morze, wiadomix- idealna aura na wakacje. Jeśli już coś polecam, to te mniejsze miesciny/wiochy, w których rzeczywiscie mozna poczuc klimat, nawet zjezdzajac do Gdańska- lepiej kierować się w kierunku Sobieszewa/Świbna, niż bazować na typowo nadmorskich lokalizacjach jak Brzeźno, Jelitkowo, Orłowo.
Chociaz to oczywiscie zależy od wielu czynników- jak podrózujesz z rodziną, dziecmi to raczej wybierasz spokojniesze lokalizacje.
Jak jestes młody i spisz 2 godziny na dobe, to Chalupy będą idealną propozycją Smile.


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - Itachi198 - 23-07-2017 22:13

Lepsze to niż spędzanie wakacji w domu. Jako, że mieszkam blisko Bieszczad polecam taką formę wypoczynku. Kwestia upodobań Smile Pozdrawiam


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - marcel_kk - 24-07-2017 04:03

Warto i nie warto, wszystko w zależności od zamożności portfela, w zależności kto co lubi,
można kapać się w podgrzewanych basenach a po południami moczyć nogi w zimnej wodzie morza spacerując po plaży.
Z wypoczynkiem nad Bałtykiem to loteria z pogodą, może padać może być pochmurno, raz zdarzyło mi się że z nieba lał się żar a woda morska miała 12 stopni ( Władysławowo 2014 r),a 40 kilometrów dalej na Helu 19 stopni, prądy morskie. Jak toś lubi przemieszczać zwiedzać to okolice Władysławowa, blisko do trójmiasta, jest co zwiedzać Gdańsk, Sopot, Gdynia, na Hel, a w stronę zachodnia Łeba ( ruchome wydmy) i bardzo spokojne prawie bezludne jezioro w Żarnowcu. Wszystko zależy co lubisz, życie nocne, tłumy, imprezki to duże kurorty, wtedy drogo i niekoniecznie się pokąpiesz ( zatoka Gdańska, sinice)
miejscowości spokojniejsze to Grzybowo, 3 km od Kołobrzegu, ładna płaska plaża, w sierpniu mniej ludzi,
blisko dużego kurortu, do miasta podmiejska linia autobusowa lub spacerek/


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - Krakersik - 24-07-2017 13:24

Jeśli masz Ciotkę/Wujka w Gdańsku/Sopocie/Gdyni - warto. Nocleg odpada a myślę że to największy koszt. Dziś wróciłem z dziewczyną - zwiedziliśmy całe trójmiasto + Hel, płyneliśmy tramwajem wodnym, plażing, smażing, trochę muzeów - wszystko było.
Akurat miałem o tyle dobrze że od Ciotki z Nowego Portu 10 minut piechotą do plaży w Brzeźnie.

Z minusów - trojmiejska komunikacja miejska jest poje***na. Zarobiliśmy po mandacie od kanarów... 260 zł w plecy. Jechaliśmy na biletach kupionych w Gdyni - w Gdańsku. Niby trojmiasto a jednak tak nie można... żal. Nawet cena biletu ta sama, jak ktoś nie wie to można się wrypać...

Wypad fajny, Pociąg IC w tamtą stronę spoko, nowiutki Stadler. Wprawdzie powrotny już zwykły bo mieli awarię, opóźnienie 90 minut - i tak było super Wink Jeszcze mi zwrócą 25% biletu za spóźnienie Jerk

Bałtyk nawet był ciepły, jak lubicie wind..surf.. i inne ingi to wspaniała zabawa i wietrzna pogoda. Fale, słońce - warto Smile


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - ikr - 11-08-2017 09:52

A ja tam uważam,że kolejka podmiejska w 3 city jest ok. Tylko włąśnie.Najlepiej jeśli wytłumaczy Ci jej działanie jakiś miejscowy. Mam tam kilku znajomych i rodzinę tak weić wykupili mi jeden bilet na tydzien i na nim jeździłem ( było to jednak 4 lata temu to wszystko mogło się pozmieniać).
Czy warto jest jechać? Jak najbardziej warto. Byłem za granicą byłem w Polsce i to właśnie w Polsce są najładniejsze plaze. Polecam na przykład Jastarnię czy Juratę. ewentualnie Władysławowo.


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - eszmal - 27-08-2017 00:45

w upały tylko na północ, dziwie się większości ludziom że wybierają przeciwny kierunek


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - angel1989 - 06-09-2017 10:56

jak dla mnie nie, pogoda niepewna


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - karo1919 - 08-09-2017 12:31

Pogoda niepewna i ludzi mnóstwo.. ale Ustka jest urocza, a wydmy w Łebie robią piorunujące wrazenie Wink ja polecam! Aczkolwiek bardziej turystyczne niż melanzowe miejsca, Mielno itd omijałabym szerokim łukiem.


RE: Bałtyk na wakacje - warto?! - jakobi4 - 27-04-2018 04:14

Strata pieniedzy doslownie, lepiej na wlasna reke jechac za granice