Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dłużnika - naprawa życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dłużnika - naprawa życia (/Temat-Dziennik-dluznika-naprawa-zycia-149380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - marcel_kk - 24-07-2017 04:16

To forum pamięta osobe co szukała pomysłu aby zarobić na leczenie chorej ciotki, tak samo poszukiwanie pomysłów, jedna z koleżanek dała mu wszystko, pomysł, nisze, zarobił grube tysiące, kiedy zaproponowała mu ze ma wujka ordynatora w jednym z szpitali i aby przysłał dokumentacje medyczną to cos pomoże to typ zniknął prawie na zawsze, potem się pojawił na innym koncie.
Pamiętacie jak spora część użytkowników dała się nabrać na "inwestycje" Movera ? Do tej pory łącznie na tym foru użytkownicy stracili około 40 tys zł
To zalecam daleko posuniętą ostrożność zanim otworzycie dusze...i portfele aby potem nie było wstydu kto kogo Sex


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Leśniczy - 24-07-2017 06:36

Od razu zróbcie zbiórkę na pomagam.pl bo koleś nabrał chwilówek... Ja nie mówię, żeby nie pomagać, na pewno chcecie dobrze, ale nie działajcie jak nasz socjalistyczny rząd i nie róbcie rozdawnictwa.

Nie dopisujcie do tego ideologii "horej curki", bo jestem pewny, że autor mógł już dawno temu założyć ten dziennik i zacząć zarabiać pieniądze, ale łatwiej było pożyczyć w nadziei, że kiedyś się odkuje. Chwilówki to łatwy i przyjemny (do czasu) pieniądz, wiem, bo sam w to wpadłem, tylko, że nie aż tak Big Grin

Wszelkiemu rozdawnictwu mówię stanowcze nie. Swoje błędy trzeba naprawiać samemu. Chcecie pomóc? Dajcie mu wędkę, a nie rybę. Trzymam kciuki.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - fusek - 24-07-2017 11:57

Bo niektóre,y to mają problemy z czytaniem i mylą nasze forum które ma w nazwie zarabiam ze stroną pomagam ...

Koleś nie prosi o pomoc; prosi bardziej o pomoc stricte techniczna. W zarabianiu itp.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - pshemek1 - 26-07-2017 12:30

Podobny wątek o pomoc na 100K PLN wisi na pomagam.pl, tam też facet wpadł w niezłą spiralę z informacji zawartych. Ale każdy jest kowalem swego losu. Ja też sam przez pewne zmiany życiowe jestem w plecy trochę mniej niż te 100K, ale na szczęście po chwilówki nie sięgałem a jedynie pożyczki w banku. Teraz zaczął się powoli ruch i po tych kilku miesiącach pierwsze pieniądze, ale codziennie pracowałem by do tego dojść. Może niewiele bo tylko parę stówek w miesiąc wpadnie, ale zawsze coś i to motywuje do działania Smile Teraz już bogatszy w doświadczenia i wiedzę startuję z kilkoma pomysłami które nie dadzą mi zarobić dziś od razu, ale z czasem zamieni się to w pasywne zyski Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - wrzochal11 - 26-07-2017 13:06

Dokładnie, ludzie zmieniają się pod wpływem inspiracji lub desperacji Wink
To nie wydarzenia nas niszą, tylko nasza reakcja na nie. Nie ma przypadków.. wszystko ma swoją przyczynę i skutek, to że nie rozumiemy zasad gry nie znaczy, że ona jest bez sensu.

Autorowi dziennika powodzenia życzę! Czasami lepiej doznać takiego "wstrząsu" by zrozumieć, że to nasze życie jest w naszych rękach, bo wielu niestety, ale nie chce przyjąć tej prawdy do wiadomości


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Kryspin - 26-07-2017 13:42

Ale Wy jesteście tępi i nadal zasmiecacie mu temat bo jakiś pajac chciał mu zbiórkę zorganizować o która nawet nie prosił. Więc zamknijcie już japy w tym temacie i piszcie sobie na priv.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - gwizdek1 - 26-07-2017 14:50

(26-07-2017 13:42)Kryspin napisał(a):  Ale Wy jesteście tępi i nadal zasmiecacie mu temat bo jakiś pajac chciał mu zbiórkę zorganizować o która nawet nie prosił. Więc zamknijcie już japy w tym temacie i piszcie sobie na priv.

Ej ej kolego, hamuj się z tym wyzwiskami... Wyjmij tę słomę z butów i uspokoj się. Swoim komentarzem sam zrobiłeś nie potrzebny spam i co dumny jesteś? Jak widać, człowiek ze wsi wyjść może, wieś z czlowieka juz nie.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 15-10-2017 12:21

Witam.

Po kolejnych 2 zmarnowanych miesiącach w końcu zabrałem się do roboty.
Zarobki w pażdzierniku wyglądają na razie tak:

[Obrazek: 3pda17ega89u_t.jpg]


810zł: bukmacherka ( od 1.10 do 13.10)
200zł - Internet ( start 4 dni temu)

Testowałem kilka serwisów i zdecydowanie zostaje w leadnetwork oraz eforsie. Na razie tematyka ero. Problemem jest brak pomysłu na zdobycie ruchu. Do tej pory średnio 50 UU daje 2-3 leady więc jak na początek wydaję się spoko konwersja. Przez ten tydzień skupie się na pozyskaniu wejść i zobaczymy jak pójdzie z leadami Smile


CEL: 1017/10 000



RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Assasinoo - 15-10-2017 20:10

(15-10-2017 12:21)Adaalbert napisał(a):  810zł: bukmacherka ( od 1.10 do 13.10)

-> problem z chwilówkami
-> problem z hazardem
-> dalsza gra u buka, w celu spłaty chwilówek

Nie wiem czy to dobra droga, ale powodzenia Wink


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Xanter98 - 15-10-2017 20:28

Kolega up ma całkowitą rację, inwestować powinno się tylko pieniądze, które można stracić. Skoro w 4 dni zarobiłes 200zł to jesteś na dobrej drodze, by wyjść z tego bez ponoszenia ryzyka jeszcze większego zadłużenia.

Powodzenia Smile