Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dłużnika - naprawa życia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dłużnika - naprawa życia (/Temat-Dziennik-dluznika-naprawa-zycia-149380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - marekx - 23-07-2017 21:00

Uważam że warto pomóc . Znam sporo osób które popadły w długi i nie mogą sobie poradzić . Dłługi mają to do siebie że nie dają spokoju i nie zawsze mamy sposób by się ich pozbyć . pomagajmy w pozbyciu się ich , jak i w sposobie pomysłu na zarobek , ja sam siedzę w długach i iem jak to jest brubuje coś tu zarobić ale bardzo licho mi to wychodzi grosze ale cieszę się i z tego


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Xavano - 23-07-2017 21:01

(23-07-2017 20:20)szykiryki napisał(a):  Ale @[Xavano], skoro nie narzekasz na własne zarobki to pomóż koledze. 2-3k wpłacane mu miesięcznie i szybko spłaci swoje chwilowe pożyczki. Sprawdza się stare przysłownie- lepiej daj mu wędkę i naucz zarabiać w sieci, zamiast rzucać rybę i zachęcając go do kolejnych pożyczek (bo predzej czy później przeciez 'dobre' dusze spłaca).

Rację masz, nie powiem. Jednak tak jak napisałem nie zawsze pożyczki są spowodowane błędami młodości, a np. sytuacją w rodzinie, ja też doświadczyłem kiedyś wieloletnich problemów rodzinnych i jestem w stanie to zrozumieć, dlatego chciałem coś w życiu posiadać, każdy ma prawo do drugiej szansy tak jak autor tematu.

Nie jestem też pierwszym lepszym pelikanem żeby rzucać pieniędzmi na prawo i lewo, tak jak napisałem pomóc mogę, ale też oczekuję pewnych potwierdzeń kiepskiej sytuacji, a nie tylko "Jestem zadłużony wyślijcie mi pomoc bitcoinową na adres: XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX"
Choć autora też o to nie posądzajmy, bo nigdzie o Pomoc nie poprosił, tylko sam chce zarobić w internecie na spłatę długu, ew. Pomoc w edukacji w tych sprawach.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Micosh - 23-07-2017 21:06

Choć sam nie mam wiele do powiedzenia, bo jestem ledwo świeżakiem w zarabianiu i umówmy się, że "internetowym groszem" nie śmierdzę, to zgadzam się z przedmówcą. Takie działanie może tylko pomóc w przyszłych decyzjach.

Może nie przekonałem się na własnej skórze, ale bliskie mi osoby co miesiąc wychodziły po wypłacie na minusie. Autorowi życzę oczywiście pracowitości i wytrwałości. Lepiej tak niż na skróty, oczywiście nie piszę tego z negatywnym zamysłem Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - marekx - 23-07-2017 21:10

Są napewno tacy którzy wiedzą i umieją zarobić w necie sporą kase niech pomogą a to jest bardzo dużo żebym japotrafił sporo zarabiać już bym podesłał mu schemat by stanął na nogi , tego nie potrafię węc mogę pomóc tylko małym datkiem


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Noozer - 23-07-2017 21:34

"Proszę mi pomuc mam horom curke "
Tak to widzę, z dawaniem jakiejkichkolwiek datków na forum Smile


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - gwizdek1 - 23-07-2017 21:36

(23-07-2017 21:34)Noozer napisał(a):  "Mam horom curke prosze o pomoc "
Tak to widzę, z dawaniem jakiejkichkolwiek datków na forum Smile

Kolega przecież nie poprosil o pomoc, więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi Tongue


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Apps - 23-07-2017 21:39

A może skończycie zaśmiecać mu temat i poczekacie jak sam się wypowie ?
Nie prosił o żadne datki tylko założył dziennik w którym powinny być jego postępy, a pojawiła się dyskusja o którą nawet nie poprosił.
@gwizdek1 - zacznij od napisania na PW do autora z pomysłem pomocy, rozpocznij nowy temat, zamieśćcie dowody potwierdzające zadłużenie lub prześlijcie je adminowi i wtedy proście o pomoc.

Taka droga moim zdaniem będzie najlepsza ale jako to bywa w życiu to tylko moje zdanie, które każdy może mieć w poważaniu :-)


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Mariuszeek - 23-07-2017 21:41

Pożyjemy zobaczymy, niech się wypowie autor tematu.


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - fusek - 23-07-2017 22:37

Ale on nie napisał że oczekuje finansowej pomocy. To forumowi krezusi że stażem miesięcznym wpadli na taki pomysłWink


RE: Dziennik dłużnika - naprawa życia - Adaalbert - 23-07-2017 22:47

Dzięki za zainteresowanie tematem i chęć pomocy jednak nie o to do końca mi chodziło Smile. Tak jak napisała szykiryki są na świecie ludzie, którym bardziej przydadzą się takie zbiórki. Głównym celem tego dziennika nie jest tylko spłacenie długów, żeby odetchnąć na kanapie jak przysłowiowy Janusz i żyć w spokoju za 2000zł ale zdobycie wiedzy i rozwój, który przełoży się na poważniejsze kwoty. Sytuację, w której się znalazłem zamierzam wykorzystać jako motywację a ten dziennik i forum mam nadzieję mi w tym pomoże. Każdą porażkę trzeba odmieniać w sukces Smile

Podsumowując za pieniądze dziękuje ale wskazówki, pomysły ( za refy) na priv chętnie przyjmę. A historie swoją opiszę jak uda się z tego wyjść . Myślę, że nadawałaby się na dobry film Jerk

Od jutra ruszam z pierwszym projektem real content. Mam nadzieję, że uda się wyrobić w tydzień tak żeby już wszystko stało. Jeżeli ktoś zna dobre poradniki wordpress płatne lub darmowe chętnie przyjmę info na priv. Potrzebuję wykonać kilka operacji na stronie co wykracza poza wiedzę podstawową, którą posiadam Smile