Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie raz jeszcze - czyli zabieram się do pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie raz jeszcze - czyli zabieram się do pracy (/Temat-Zarabianie-raz-jeszcze-czyli-zabieram-sie-do-pracy-149372)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie raz jeszcze - czyli zabieram się do pracy - Noozer - 01-08-2017 22:05

Powodzenia, swoją drogą też zamierzam odpalić niedługo parę stron pod Polske Smile


RE: Zarabianie raz jeszcze - czyli zabieram się do pracy - Dan14NR - 10-08-2017 21:32

Witajcie!
Jak widzicie nie trzymałem się terminów w pisaniu w swoim dzienniku. Dlaczego?
Proste przyczyny - ostatnio kilka dni miałem przestoju. Na szczęście trochę rzeczy udało się zrobić Smile

Przede wszystkim:
*skończyłem z grubsza stronkę,
*dodałem do niej więcej contentu, ale wciąż dość mało,
*włączyłem indeksowanie, wysłałem sitemapę (niezaindekowana jeszcze) i wrzuciłem w Google przez submit-url,
*podlinkowałem na czterech stronach w Google o takiej tematyce,
*testuję dodatkową formę zarobku


No więc cele na sierpień muszę zmienić. Nie pokrywają się po prostu z torem, którym jadę tworząc tę stronkę. Nowe, zaktualizowane cele:
*dodać dwie kolejne podstrony,
*dodać przynajmniej 70 backlinków do mojej strony i podstron łącznie,
*wbić stronkę w TOP 50,
*poszukać dodatkowej niszy pod nową stronę,
*zarobić chociaż te 150zł do wypłaty



W tej chwili mam 71.50zł, także właściwie jestem na półmetku. Sprawozdanie będę dodawał wtedy, gdy coś ciekawego się wydarzy. Raczej nie będę pisał codziennie, bo w tej chwili właściwie tylko linkuję stronkę i testuję rózne, mniej pasywne metody na kilka złociszy po drodze.


RE: Zarabianie raz jeszcze - czyli zabieram się do pracy - Dan14NR - 16-08-2017 20:29

Mały i dość krótki update.
Zadałem pytanie dot SEO - dostałem szybkie odpowiedzi, za które bardzo dziękuję. Nastawiam się na kilkumiesięczne linkowanie strony - mam nadzieję, że wypali. Jeśli nie to chociaż skilla nabiorę. Poza linkowaniem tej strony i ogólnym SEO mam zamiar zacząć drugi projekt na zupełnie inny rodzaj niszy. Czy wypali? Zobaczymy Smile

Przede wszystkim:
*dodałem więcej linków,
*zrobiłem kilka zapleczówek,


Mała aktualizacja celów jak i dodanie bonusowego:
*dodać dwie kolejne podstrony - 0/2,
*dodać przynajmniej 70 backlinków do mojej strony i podstron łącznie - 15/70,
*wbić stronkę w TOP 50 - 0/50,
*poszukać dodatkowej niszy pod nową stronę - 0/1,

*zarobić chociaż te 150zł do wypłaty - 150zł/150zł

Nowy cel:
*zarobić kolejne 150zł do końca sierpnia - 00.00zł/150.00zł


Mam nadzieję, że mi się to uda bez problemu Smile Łącznie od 17tego lipca zarobiłem 264.00zł. Jak na zwykłe walenie linków w miejscu generującym ruch jestem zadowolony. Chociaż z ich ilości robi mi się mały pierdolnik już to jednak nie zależy mi tutaj na jakimś specjalnym ogarnięciu tego. Jest, zarabia coś tam - ok. Zastanawiam się tylko nad zmienieniem modelu płatności z dwuetapowego na jedno.