Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] (/Temat-SHF-Dziennik-SEO-SUB-SMS-149364)

Strony: 1 2 3 4


[SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - shf - 22-07-2017 23:53

[SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS]

Witam wszystkich ponownie! 2 Niektórzy mnie kojarzą ze starego chaotycznego dziennika, który nie powinien mieć brawa bytu bekabekabeka, a no niektórzy kojarzą mnie z pomocy, której udzieliłem na GG Smile Huh W tym dzienniku będę opisywać moje codziennie poczynania i zmagania z SEO. Nie liczą się tutaj zarobki a pozycja w google danej frazy.

Na czym będę zarabiać?

SUB/SMS -> strona już trochę wybita w google, ale ruch nie jest zadawalający. Nie była przeznaczona do SEO a tylko do spamu i spamu. Myślę, że to zmienić się nie zmieni Wink
OgAds -> landing page 100% pod SEO. Czasami dorzucę jakieś promowanie, może jakiś social media pójdzie w ruch, no ale tutaj uderzę w SEO w 100%

Chciałbym zaznaczyć, że wszystko robię manualnie, nie używam żadnych softówRolleyesRolleyes

Oczywiście na koniec chciałbym podziękować za pomoc i odpowiedź na moje (czasami naprawdę głupie pytania) grupie Noozera Smile Heart


Okay! Lecimy pany Big Grin

SUB/SMS
[Obrazek: 2603koj.png]
Statystyki bloga pod SUB/SMS Smile Jak na sam spamming to myślę, że jest to przeciętnie. Mój cel to 1000 uu na dzień. Takim minimalnym progiem jest 500 uu.

OgAds
Strona dopiero powstała, została dodana do google. Do money site dodałem ręcznie 10 profili. Mój cel to aby frazy wybiły się do top5 Smile 2


Zapraszam do odwiedzania dziennika Smile i wypowiadania się Wink Jerk

Porady w zarabianiu na Zarabiam.com:
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-1-Uczymy-sie-z-SHF-Blog-149073
http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-2-Jak-dodac-poprawie-MEDIA-do-WP-149368


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - radmatuszewski - 22-07-2017 23:55

Nie ma za co Big Grin Powodzenia i skasuj końcowe [/size] i [/align] bo jak widać są nie potrzebne.


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - shf - 22-07-2017 23:56

Skasowane ! Big Grin rep za czujność Big Grin


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - dawids7627 - 23-07-2017 01:49

Będę obserwował Smile


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Arrko - 23-07-2017 02:08

powodzonka! Smile


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Noozer - 23-07-2017 07:56

Powodzenia Smile I nie top5 tylko top1 Big Grin


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Barttek742 - 23-07-2017 09:12

Powodzenia - będę przeglądał Smile


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Zawik - 23-07-2017 13:21

Będę zaglądał Big Grin Powodzenia! Smile


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - shf - 24-07-2017 01:31

No i lecimy dalej Smile Dzisiaj padł tak jak wspomniałem mały spamik po stronach na bloga pod suby. Po ss niżej można zauważyć skok UU na money site.


SUB/SMS
[Obrazek: 14tpide.png]

Do bloga na subach wprowadziłem mała, lecz znaczącą poprawkę. Powinna zwiększyć konwersję. Także dzisiaj zostanie wprowadzony jeden z moich pomysłów, aby po wykonanej pomyślnie usłudze nie stracić klienta, ale jeszcze zmotywować do wejścia na "siostre strony" i wykonanie kolejnej usługi.22

OgAds
Cel już był wspomniany więc powtarzać się nie będę! Do money site dodane kolejne 10 profili. Łącznie już 20 profili dodanych do money site 2. Przez tydzień będę nabijał profile do money site, aby coś ruszyła w guuglach Big Grin Jak na razie strona zaindeksowana w google. Frazy gdzieś za górami i za lasami Sad nawet nie w TOP 100 Sad no ale strona świeżutka więc mam nadzieję, że poczuje jakieś dopalenie w niedalekiej przyszłości. Po tygodniu będzie budowane zaplecze. Bądźcie na bieżąco !

PS: dziękuję za wypowiedzi i zapraszam do wypowiadania, obserwowania i wspólnego zdobywania hajsów z internetów JerkJerkJerkJerk


RE: [SHF] Dziennik [SEO] [SUB/SMS] - Damian0820 - 24-07-2017 04:48

Powodzenia. Jerk2