Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomoc przy rozwoju strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: pomoc przy rozwoju strony (/Temat-pomoc-przy-rozwoju-strony-149315)



pomoc przy rozwoju strony - silent001 - 21-07-2017 13:39

Witam, jakiś tydzień temu postawiłem stronę, prosty cms mojego autorstwa, codziennie dodaje dalej kolejne funkcjonalności,
od 2ch dni zacząłem ją troszkę reklamować, codziennie odwiedza ją jakieś 60-80 osób co dla mnie jest już dużym sukcesem,

poszukuję osoby która jest pełna pomysłów i chce pomóc mi w rozwoju strony Wink

Mam w planach jeszcze kilka 'ciekawych' rozwiązań które mogą bardzo się spodobać użytkownikom i co dodatkowo wyróżni tą stronę od innych.
Strona oczywiście z filmami, głównie najnowsze filmy które dopiero pojawiły się ( lub jeszcze nawet nie ) na największych stronach z filmami online.


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: pomoc przy rozwoju strony - Apps - 21-07-2017 14:35

Zacznij od dostosowanie pod mobilne, bo z tym słabo stoisz.
Dodaj opisy filmów, wyszukiwanie po obsadzie, dacie itp.


RE: pomoc przy rozwoju strony - silent001 - 21-07-2017 15:09

(21-07-2017 14:35)Apps napisał(a):  Zacznij od dostosowanie pod mobilne, bo z tym słabo stoisz.
Dodaj opisy filmów, wyszukiwanie po obsadzie, dacie itp.

Po czym sądzisz że słabo stoję pod mobilne skoro nawet nie widziałeś strony? XD
a strona jest w pełni responsywna


RE: pomoc przy rozwoju strony - Apps - 21-07-2017 18:09

Responsywność to tylko część dostosowania pod urządzenia mobilne, to raz.
Dwa jeśli chciałeś ukryć adres strony mogłeś bardziej postarać się z zamazywaniem logo bo doskonale widać logo:-)


RE: pomoc przy rozwoju strony - silent001 - 21-07-2017 18:34

(21-07-2017 18:09)Apps napisał(a):  Responsywność to tylko część dostosowania pod urządzenia mobilne, to raz.
Dwa jeśli chciałeś ukryć adres strony mogłeś bardziej postarać się z zamazywaniem logo bo doskonale widać logo:-)

To o jaką optymalizację chodzi?


RE: pomoc przy rozwoju strony - Apps - 21-07-2017 18:40

Zacznij tutaj https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/


RE: pomoc przy rozwoju strony - wrzochal11 - 26-07-2017 22:39

a jaki jest cel strony, jakiś pewnie zarobek na niej?