Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Paypal 20 zł za polecenie znajomego (/Temat-Paypal-20-zl-za-polecenie-znajomego-149198)

Strony: 1 2 3


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Scotch! - 26-08-2017 15:50

Radzę NIE korzystać z opisanej wyżej „promocji” – Paypal jawnie wymiguje się od przyznawania 20 złotych premii, pomimo spełnienia wszystkich warunków promocji przez zarówno osobę polecaną, jak i polecającą – kontakt z Centrum Wiadomości nic nie daje, mimo podawania im jak na tacy kwoty i numeru identyfikacyjnego kwalifikującej się transakcji (ponad 20 zł w złotówkach przez upłynięciem 2 tygodni od założenia konta), linku zaproszenia itp. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM – PAYPAL TO OSZUŚCI !


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Pablo1878 - 26-08-2017 15:53

(26-08-2017 15:50)Scotch! napisał(a):  Radzę NIE korzystać z opisanej wyżej „promocji” – Paypal jawnie wymiguje się od przyznawania 20 złotych premii, pomimo spełnienia wszystkich warunków promocji przez zarówno osobę polecaną, jak i polecającą – kontakt z Centrum Wiadomości nic nie daje, mimo podawania im jak na tacy kwoty i numeru identyfikacyjnego kwalifikującej się transakcji (ponad 20 zł w złotówkach przez upłynięciem 2 tygodni od założenia konta), linku zaproszenia itp. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM – PAYPAL TO OSZUŚCI !

I napisała to osoba, która przed chwilą założyła konta... Jesteś pewien, że wykonałeś i spełniłeś wszystkie warunki?


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - albercik123 - 26-08-2017 15:54

(26-08-2017 15:50)Scotch! napisał(a):  Radzę NIE korzystać z opisanej wyżej „promocji” – Paypal jawnie wymiguje się od przyznawania 20 złotych premii, pomimo spełnienia wszystkich warunków promocji przez zarówno osobę polecaną, jak i polecającą – kontakt z Centrum Wiadomości nic nie daje, mimo podawania im jak na tacy kwoty i numeru identyfikacyjnego kwalifikującej się transakcji (ponad 20 zł w złotówkach przez upłynięciem 2 tygodni od założenia konta), linku zaproszenia itp. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM – PAYPAL TO OSZUŚCI !

Mojemu ojcu, bratu i szwagrowi przyznali, u Ciebie pewnie wykryli możliwość frauda i nici z cebuli Jerk2


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Scotch! - 26-08-2017 16:05

[/quote]

I napisała to osoba, która przed chwilą założyła konta... Jesteś pewien, że wykonałeś i spełniłeś wszystkie warunki?
[/quote]

A jakie znaczenie dla sprawy ma fakt tego, że przed chwilą założyłem tutaj konto? Chyba żadne, prawda?
A co do meritum - link zapraszający wysłany poprawnie przez apkę mobilną, a osoba która z niego skorzystała wykonała kwalifikującą się transakcję (czyli powyżej 20 złotych w polskiej walucie i przed upływem 14 dni od założenia nowego konta). Co więcej - otrzymałem mail'a o przyznaniu mi w/w 20-złotowej premii, ale na moim saldzie jakoś już się nie pojawiła. Natomiast według warunków promocji (cytat): "Premia zasili Twoje saldo PayPal, jak tylko osoba polecana wykona swoją pierwszą kwalifikującą się transakcję." Pracownicy obsługi klienta, mimo podania im prostych jak cep faktów (ID transakcji, link polecający), dalej udają że nie wiedzą o co chodzi.
Inaczej niż jawne oszustwo nazwać tego nie można.


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Pablo1878 - 26-08-2017 16:13

(26-08-2017 16:05)Scotch! napisał(a):  I napisała to osoba, która przed chwilą założyła konta... Jesteś pewien, że wykonałeś i spełniłeś wszystkie warunki?
Cytat:A jakie znaczenie dla sprawy ma fakt tego, że przed chwilą założyłem tutaj konto? Chyba żadne, prawda?
A co do meritum - link zapraszający wysłany poprawnie przez apkę mobilną, a osoba która z niego skorzystała wykonała kwalifikującą się transakcję (czyli powyżej 20 złotych w polskiej walucie i przed upływem 14 dni od założenia nowego konta). Co więcej - otrzymałem mail'a o przyznaniu mi w/w 20-złotowej premii, ale na moim saldzie jakoś już się nie pojawiła. Natomiast według warunków promocji (cytat): "Premia zasili Twoje saldo PayPal, jak tylko osoba polecana wykona swoją pierwszą kwalifikującą się transakcję." Pracownicy obsługi klienta, mimo podania im prostych jak cep faktów (ID transakcji, link polecający), dalej udają że nie wiedzą o co chodzi.
Inaczej niż jawne oszustwo nazwać tego nie można.

Bo nikt poza Tobą nie skarżył się na tą promocje. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do nich na infolinie. Wink


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Scotch! - 26-08-2017 16:26

[/quote]

Bo nikt poza Tobą nie skarżył się na tą promocje. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do nich na infolinie. Wink
[/quote]

Terminu "nikt" to mógłbyś użyć, gdybyś znał opinię wszystkich osób na świecie, które z wspomnianej promocji skorzystały, a tak chyba nie jest, prawda?
Na infolinię chyba rzeczywiście zadzwonię - obym usłyszał od nich coś innego niż od, nierozumiejących prostego jak cep tekstu (wtórny analfabetyzm), pracowników Centrum Wiadomości PP :/


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Pablo1878 - 26-08-2017 16:31


Bo nikt poza Tobą nie skarżył się na tą promocje. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do nich na infolinie. Wink
Cytat:Terminu "nikt" to mógłbyś użyć, gdybyś znał opinię wszystkich osób na świecie, które z wspomnianej promocji skorzystały, a tak chyba nie jest, prawda?
Na infolinię chyba rzeczywiście zadzwonię - obym usłyszał od nich coś innego niż od, nierozumiejących prostego jak cep tekstu (wtórny analfabetyzm), pracowników Centrum Wiadomości PP :/

Nikt na tym forum ani nikt z osób, które znam. Pasuje?


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - damianus627 - 26-08-2017 16:40

Promocja działa bardzo dobrze, a w razie problemów z PayPalem trzeba od razu dzwonić do nich, bo maile to jacyś amatorzy obsługują.


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - Scotch! - 26-08-2017 17:45

(26-08-2017 16:40)damianus627 napisał(a):  Promocja działa bardzo dobrze, a w razie problemów z PayPalem trzeba od razu dzwonić do nich, bo maile to jacyś amatorzy obsługują.

"Amatorzy" to i tak byłoby zbytnie pochlebstwo - bardziej bym to nazwał skrajną (tak, skrajną) niekompetencją, krętactwem oraz oportunizmem... najmniej w tym wszystkim chodzi mi o te całe 20 złotych (więcej mnie "kosztuje" jeden mail do nich), tylko o bardzo prostą zasadę, że umów się dotrzymuje. As simple as that.
A w poniedziałek sobie do nich przedzwonię.


RE: Paypal 20 zł za polecenie znajomego - albercik123 - 26-08-2017 17:52

(26-08-2017 17:45)Scotch! napisał(a):  
(26-08-2017 16:40)damianus627 napisał(a):  Promocja działa bardzo dobrze, a w razie problemów z PayPalem trzeba od razu dzwonić do nich, bo maile to jacyś amatorzy obsługują.

"Amatorzy" to i tak byłoby zbytnie pochlebstwo - bardziej bym to nazwał skrajną (tak, skrajną) niekompetencją, krętactwem oraz oportunizmem... najmniej w tym wszystkim chodzi mi o te całe 20 złotych (więcej mnie "kosztuje" jeden mail do nich), tylko o bardzo prostą zasadę, że umów się dotrzymuje. As simple as that.
A w poniedziałek sobie do nich przedzwonię.

Napisałbyś jak człowiek bez nerwów o co ci chodzi, a nie wylewasz żale na paypal na forum gdzie nie ma żadnego ich pracwnika xD Komu dałeś to polecenie? Logował się z tego samego komputera albo IP?