Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej (/Temat-Przycisk-zglos-post-w-wersji-mobilnej-149190)



Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - Watoga - 17-07-2017 10:09

Przydalby sie przycisk do zglaszania postow w wersji mobilnej.
Na zarabiam siedze duzo wlasmie z telefonu i takiego przycisku mi brak.


[Obrazek: Screenshot_2017-07-17-11-04-13.png]

Na przykladzie zalaczonego screena przycisk moglby sie znajdowac obok daty po prawej stronie. Ale to juz kwesta estetyki


RE: Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - KontrolC - 17-07-2017 11:47

Przydałoby się. Nie chce wchodzić na wersję komputerową z tej :/.


RE: Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - rachman - 17-07-2017 11:52

Byłoby wygodniej faktycznie


RE: Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - Admin - 17-07-2017 12:46

Byłoby, jednak już kiedyś ktoś to zgłaszał i z tego co pamiętam problemem był brak obsługi skryptu na telefonach dla wersji mobilnej - mybb z jakiegoś powodu też nie dodało tej funkcji. Tak czy inaczej będę sprawdzał bo szczerze nie pamiętam, jeśli będzie to możliwe to się pojawi.


RE: Przycisk "zgłoś post" w wersji mobilnej - Watoga - 17-07-2017 13:22

No właśnie od strony technicznej nie wiem jak to wygląda, jednak jeśli by sie dalo napewno bylaby to przydatna opcja.

Mam nadzieje ze sie uda ogarnac :-)