Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tickmill - Konto Powitalne z $30 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tickmill - Konto Powitalne z $30 (/Temat-Tickmill-Konto-Powitalne-z-30-149185)



Tickmill - Konto Powitalne z $30 - Folari - 17-07-2017 05:38

Mam pytanie czy ten Tickmill jest wypłacalny? Korzystał ktoś z tej ich promocji? Zrobiłem na tym koncie powitalnym 100$ zysku i chciałbym wypłacić ale najpierw jest kilka kroków:

Cytat:Minimum 30 USD i maksimum 100 USD zysku może zostać przetransferowane z Konta Powitalnego na rachunek rzeczywisty (Classic, ECN Pro lub VIP)
Każdy Klient może zlecić transfer środków z Konta Powitalnego na konto rzeczywiste tylko jeden raz.
Aby transfer środków z Konta Powitalnego na rzeczywiste konto MT4 był możliwy, Klient musi spełnić poniższe warunki:
Zarejestrować się w Strefie Klienta, podając te same dane które podane zostały przy rejestracji Konta Powitalnego (imię, nazwisko, e-mail, data urodzenia itd.);
Przedstawić wymagane dokumenty niezbędne do weryfikacji i aktywacji Strefy Klienta;
Otworzyć rzeczywisty rachunek MT4 dowolnego typu i zdeponować minimum 100 USD (lub równowartość w innej walucie);
Po wykonaniu depozytu należy skontaktować się z Obsługą Klienta drogą mailową i poprosić o transfer środków z Konta Powitalnego na konto rzeczywiste.

Chodzi mi o to czy jak otworze teraz konto rzeczywiste i wpłacę 100$ po czym przetransferuje 100 z konta powitalnego to od razu wypłacą mi te 200$? Nie robią żadnych problemów?


Tickmill - Konto Powitalne z $30 - Hybrid1990 - 05-12-2020 23:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.