Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? (/Temat-Jak-sprawdzic-ilosc-wyszukan-frazy-poza-Trends-149178)



Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - Hopekk94 - 16-07-2017 19:36

Siemka Smile Szukam narzedzia/strony na ktorej mozna sprawdzic dokladna ilosc wyszukan w google. nie interesuje mnie google trends bo to tylko w procentach pokazuje a nie w dokladnej ilosci wyszukan
na adwords mam napisane na kilku slowach kluczorych 1-10k cztery razy i raz 10-100k . troche rozbieżność a mnie interesują dokładne liczby :/


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - Siciliano - 25-07-2017 20:00

Dokładnej liczby Tobie nie wskaże. Tutaj musisz kierować się tymi zakresami - tyle powinno i tak wystarczyć do oceny, czy dana fraza ma potencjał.


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - WojciechMatula - 09-08-2017 14:26

Doładuj konto adwords za kilka dolarów i utwórz jakąś kampanię - wtedy pokażą ci się dokładne liczby, a nie zakresy.


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - wrzochal11 - 09-08-2017 17:43

można jeszcze na stawki patrzeć, im wyższe tym teoretycznie może być i więcej wyszukiwań w miesiącu


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - churel - 11-08-2017 14:16

Ahrefs Wink mniejwięcej się zgadza ;p


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - Dan14NR - 11-08-2017 23:24

Keyword Revealer - jest bardzo ograniczona, ale darmowa opcja Wink Jeśli działasz więcej to płatna jak najbardziej się przyda.


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - piotrekprorok - 11-08-2017 23:29

Jak wyżej - Keyword Revealer. Ewentualnie KWFinder Smile


RE: Jak sprawdzic ilosc wyszukan frazy poza Trends? - Hopekk94 - 13-08-2017 13:09

Dzieki wielkie Smile