Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak administratora w grupie Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Brak administratora w grupie Facebook (/Temat-Brak-administratora-w-grupie-Facebook-149153)



Brak administratora w grupie Facebook - Thinker - 15-07-2017 16:30

Hej!
Mam pytanie. Znajomy ma grupe, której był administratorem lecz dawno nie wchodził na konto. Jak wrócił to w grupie pisze że jest administrator ale jak wchodzi się w "Administratorzy" na grupie to widać tylko w nawiasie że jest jeden admin ale jak już kliknę żeby pokazało się kto jest adminem to pisze że "brak administratora w grupie". Nie ma także opcji aby nadać sobie takie uprawnienie. Ktoś miał podobny problem ?


RE: Brak administratora w grupie Facebook - nykkusek - 15-07-2017 17:31

A ma dalej dostęp do konta na którym był adminem?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Brak administratora w grupie Facebook - Thinker - 15-07-2017 21:22

Nie...


RE: Brak administratora w grupie Facebook - nykkusek - 16-07-2017 10:45

(15-07-2017 21:22)Thinker napisał(a):  Nie...
no to po ptokach. konto jest pewnie zablokowane, wg fejsa grupa wciąż ma admina mimo że go nie ma (fb nie usuwa kont, tylko je wyłącza)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Brak administratora w grupie Facebook - Thinker - 16-07-2017 19:53

Więc co może zrobić ?


RE: Brak administratora w grupie Facebook - twardy - 16-07-2017 20:02

Zalozyc nowe konto i nowa grupe.


RE: Brak administratora w grupie Facebook - Thinker - 16-07-2017 20:30

Czyli tamtej w żaden sposób nie odratuje?


RE: Brak administratora w grupie Facebook - prololex - 19-07-2017 12:37

Też mam taki problem ale z fp. Facebook jasno twierdzi, że nie ma opcji dodania nowego admina jeśli już jest inny nawet zbanowany Big Grin Widziałem, że ludzie się żalą, że po kilkaset tys lajków im poszło które zbierali kilka lat, a wystarczyło dodać sobie 2 adminów na stronę/grupę.