Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep internetowy + stacjonarny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep internetowy + stacjonarny (/Temat-Sklep-internetowy-stacjonarny-149037)



Sklep internetowy + stacjonarny - Rafał. - 12-07-2017 06:51

Witam, od kilku tygodni szukam biznesu dla siebie w którym bym się dobrze czuł i umiał prowadzić, padło na ubrania... ale po przejrzeniu konkurencji czy to w internecie czy w moim mieście (65tyś ludności) to stwierdzam, że ubrania marek - Nike - Adidas - Reebok. jest od groma i z przebiciem ciężko by było bez dobrego towaru + cen (ale nie mówię, że nie wykonalne) ale wpadłem jeszcze na pomysł by otworzyć z markami typu. Tommy Hilfiger - Hugo Boss - Polo Ralph itp. ale z tym nie mam pojęcia czy to chodliwy towar. To znaczy czy ludzie chętnie by przychodzili i kupowali takie marki niż np. Nike itp. Sam chodze w niektórych z tych marek dlatego podobają mi się ale nigdy nie zwracałem uwagi czy to powszechnie kupowany towar dlatego do was mam pytanko. Czy ten interes z takim markami da rade czy to raczej towar który rzadko ludzie biorą?


RE: Sklep internetowy + stacjonarny - lever - 12-07-2017 12:41

Masz rację ciuchów jest od groma w internecie...sam zajmuje się sprzedażą online i widzę co się dzieje.
Możesz spróbować, zawsze to będzie dla Ciebie jakaś nauka, jak dobrze rozpromujesz swoją sprzedaż i wprowadzisz jakieś promocje po niższych cenach to też to przyciągnie ludzi. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.