Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. (/Temat-Zarabianie-pieniedzy-na-GG-a-prawo-149033)

Strony: 1 2


Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - wamp1992 - 12-07-2017 00:22

No witam,

chciałem rozpocząć tutaj luźną dyskusje, może jakieś przemyślenia na tematu zarobku na GG. Jest 2017, w 4 dni 600zł zarobione, mały nakład czasu. Jednak zastanawia mnie czy jest na to jakiś paragraf (tzn wymiana filmik z internetu za pieniądze w kwocie jakiejś 30-50zł kiedy druga osoba o tym nie wie), jaka jest szansa że można mieć przez to poważne problemy? Przecież to jest tak łatwe, że aż za mocno. Jaki wy macie pogląd na ten zarobek i tak jak wyżej, co mi może za to grozić?


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - patrolpxd - 12-07-2017 00:45

Hmmm jeśli nie podajesz swojego nr konta i jakiś bardzo swoich danych to większego problemu jako tako nie powinno być Smile Dopóki napalency będą zadowoleni nie powinieneś mieć większych problemów Smile A nawet jeśli to policja się chb nie interesuje wymusseniami >200zl (tego nie jestem pewien) No chyba że Ci założą grupowy pozew to może wtedy... Ale musieliby znać twoje dane Smile Więc jakiś VPN/zmienne IP i jazda Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - wamp1992 - 12-07-2017 02:06

To znaczy jeśli już podaje nr konta, to nie swój, tylko znajomej z Anglii albo znajomej z drugiego końca PL. Moje osobiste dane nie mają związku z gg.


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - eedmax - 12-07-2017 02:21

Nie polecam wkręcać znajomych w tego typu "interesy". Lepiej troszkę inaczej to ugryźć Wink.

Jeżeli chodzi o w/w oszustwo to na policję można złożyć doniesienie i o 20zł, ale w takich przypadkach zazwyczaj sprawa kończy się polubownie tzn. po prostu wzywają Ciebie na przesłuchanie w charakterze świadka, następnie kontaktujesz się z pokrzywdzonym i zwracasz mu pieniądze to powinno wystarczyć by sprawa trafiła do przysłowiowego kosza - ale nie zawsze tak musi być. Wszystko zależy od prowadzącego i ew. samego pokrzywdzonego.

W sieci można stać się niemal w 100% anonimowym, ale to nie poradnik.

PS. Nie sądzę by wiele osób poszło z tym na policję ponieważ jest to dość wstydliwy temat.
Pytanie czy takie praktyki są dobrym sposobem na życie? Według mnie nie, ale oczywiście nie mnie to osądzać i wedle przysłowia "każdy orze jak może".


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - wamp1992 - 12-07-2017 03:12

To znaczy jak to ugryźć?

Dlaczego według ciebie nie są dobrym sposobem na życie? Jako dorobienie sobie na przyjemności pokroju telefonu czy części do komputera jest według mnie okej. Chociaż to nie jest rzecz dla osób ze słabą psychiką.


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - Captain - 12-07-2017 03:32

Jeśli ktoś pójdzie z tym na Policje i gg zostanie poproszone o wydanie logów (oni zapisują wszystkie Twoje rozmowy i mają do tego dostęp) to jak odkryją, że oszukiwałeś tak na masową skalę i szlo to w setkach albo tysiącach naciągniętych osob to może być nieciekawie.


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - nykkusek - 12-07-2017 06:37

Co to znaczy zwrot że osoba nie wie o tym że traci kase?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - Na 5tyk - 12-07-2017 07:39

(12-07-2017 06:37)nykkusek napisał(a):  Co to znaczy zwrot że osoba nie wie o tym że traci kase?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Chyba chodzi o to, że osoba nie wie, że ten filmik jest z internetu.


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - wamp1992 - 12-07-2017 11:02

(12-07-2017 03:32)Captain napisał(a):  Jeśli ktoś pójdzie z tym na Policje i gg zostanie poproszone o wydanie logów (oni zapisują wszystkie Twoje rozmowy i mają do tego dostęp) to jak odkryją, że oszukiwałeś tak na masową skalę i szlo to w setkach albo tysiącach naciągniętych osob to może być nieciekawie.

Pod jaki to paragraf podpada? Jest jakiś odstęp czasowy kiedy tracą takie logi? Zbanowane i usuwane konta też pod to podpadają? Zmienne IP i VPN zaradzą na zwiększenie anonimowości w internecie?


RE: Zarabianie pieniędzy na GG a prawo. - lever - 12-07-2017 12:40

Teoretycznie po głębszej analizie i logach mogą coś zdziałać, ale nie sądzę żeby ktoś się bawił w kwoty typu 10-50 zł czy nawet 100-200.