Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze (/Temat-Rockwall-Investments-Do-1-6-dziennie-w-Integra-Kopalnia-Kryptowalut-Tarcze-149029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - pwisniew - 10-08-2018 20:35

Na available balance ale z withrawal balance też możesz przerzucić to do availabe.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 16-08-2018 21:18

(10-08-2018 20:13)zenonzelei napisał(a):  W fusion jeśli zalezy mi na jak najszybszej reinwestycji uzbieranych środków to powinienem do maximum zrobić available balance czy withrawal balance

możesz sobie ustawić 95% na reinwestycje na avaliable ballance i nie bedziesz musial przenosic z withdraw na avaliable aby kupowac ponownie Smile najszybszy sposob na reinwest. Ale z samego withdraw tez bez problemu przeniesiesz każdą ilość $$ na avaliable.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - Macko001 - 21-08-2018 21:45

Szanowni, prośba o informacje . Co się dzieje z kwota zainwestowaną po 150 dniach ? Jest ona zwracana czy wygasa wraz z pakietem ?


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - rafi213 - 21-08-2018 22:20

w rockwall nie ma inwestycji w dosłownym tego słowa znaczeniu, wykupujemy pakiet traderski i przez 150 dni traderzy grają na giełdzie i wypracowują nam określony % , wiec kwota za którą kupujemy dany pakiet już od początku wygasa a my cieszymy sie okreslonym % od tej kwoty. Historycznie po 150 dniach jest zysk 20%-30% czyli kupujemy pakiet za 1000$ po 150 dniach łącznie on nam wypracuje np. 1200$.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 22-08-2018 19:56

dokładnie tal jak rafi213 napisał Smile byloby ZA DOBRZE gdyby jeszcze nam zwracali tą kwotę Rolleyes


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - AleksandraN - 29-08-2018 08:06

Gdyby w codziennych naliczeniach była kwota z depozytu + zysk (a tak jest),
i jeszcze na koniec znów zwracaliby depozyt, to byłby to mega szybki scam,
a nie całkiem sensowna firmaWink


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 29-08-2018 08:16

(29-08-2018 08:06)AleksandraN napisał(a):  Gdyby w codziennych naliczeniach była kwota z depozytu + zysk (a tak jest),
i jeszcze na koniec znów zwracaliby depozyt, to byłby to mega szybki scam,
a nie całkiem sensowna firmaWink
Trudno się z Tobą nie zgodzić Ola Smile
Ostatnio CEO Rafał był na naszym spotkaniu w Krakowie gdzie zebrało się koło 60 osób, także powiem wam tyle ze EVENT Rockwalla ktory szykuje sie niebawem zapowiada sie Mega Ciekawie Smile


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - zenonzelei - 08-09-2018 20:30

Mam prośbe o opinię w związku z problemem którym sobie niepotrzebnie narobiłem. Przez pomyłkę wykupiłem shields. Źle kliknąłem w zmęczeniu i mam coś, czego nie chciałem. Rockwall pisze, że zwrotów nie ma a ja nie mam ani czasu, ani ochoty szukać nowych inwestorów.

Ma ktoś pomysł jak wyjść z tej sytuacji? Albo może ktoś mógłby pomóc?

Swoją drogą zastanawiam sie tez jak odmowa zwrotu ma sie do prawa do odstapienia od zakupu, ktore przeciez obowiazuje.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 08-09-2018 20:36

(08-09-2018 20:30)zenonzelei napisał(a):  Mam prośbe o opinię w związku z problemem którym sobie niepotrzebnie narobiłem. Przez pomyłkę wykupiłem shields. Źle kliknąłem w zmęczeniu i mam coś, czego nie chciałem. Rockwall pisze, że zwrotów nie ma a ja nie mam ani czasu, ani ochoty szukać nowych inwestorów.

Ma ktoś pomysł jak wyjść z tej sytuacji? Albo może ktoś mógłby pomóc?

Swoją drogą zastanawiam sie tez jak odmowa zwrotu ma sie do prawa do odstapienia od zakupu, ktore przeciez obowiazuje.

raczej nic z tym nie zrobisz bo to w końcu sam popełniłeś błąd. Możesz poszukac ludzi i wypełnic matrycę lub poszukać ludzi którzy kupią Fusion. Możesz też po prostu dołożyć do programu. Jak chcesz to spróbuj stworzyć ticket, warto zawsze spróbować.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 10-09-2018 23:07

Rockwall Investments pojawią się we wrześniu oficjalnie w dwóch miejscach:
20.09 na Crypto Future Expo w Warszawie
29.09 na moim szkoleniu z zakresu kryptowalut i warsztatów ze składania koparek do kryptowalut

Także szykuje się nam ciekawy wrzesień, powiem jeszcze że październik będzie ciekawszy HuhIdea