Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze (/Temat-Rockwall-Investments-Do-1-6-dziennie-w-Integra-Kopalnia-Kryptowalut-Tarcze-149029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - rafi213 - 24-07-2018 17:22

nie, tylko kryptowaluty oraz procesor Perfect Money . NIe tylko btc z krypto ale jeszcze eth, zec, ltc, dash, bch.

Niekoniecznie przez BitBay, są jeszcze inne giełdy polskie np, bitmarket ale to nie ma różnivy wg mnie jaka giełda


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - akadzons - 25-07-2018 11:39

Hej, mam problem z giełdą BitBay chcąc przelać LTC do Rockwall nie przechodzi mi
transakcja jakby gdzieś po drodze napotykała błąd.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 25-07-2018 11:51

(22-07-2018 21:57)zenonzelei napisał(a):  Czy to jest dobry interes dla osoby, która nie ma zbyt dużo czasu aby codziennie, a nawet raz na tydzień doglądać inwestycji?

Proszę o uczciwą odpowiedź.

tak, mozesz raz na tydzien klinac reinwestycje, z tym nie ma problemu

(23-07-2018 20:40)zenonzelei napisał(a):  OK, a co po wspomnianych 150-u dniach?

po 150 dniach pakiet sie konczy, ale te ktore kupujesz z reinwestu sa dalej zaleznie od tego kiedy je kupisz

(24-07-2018 14:18)zenonzelei napisał(a):  Rozumiem, że musze zakupić bitcoina i najlepiej to zrobić przez Bitbay ?

Nie da rady zrobić przelewu w PLN?


nie mozna zrobic przelewm w PLN ale mozesz zrobic przelew w PLN na Bitbay bądż Bitmarket i stamtad kupic Bitcoina i zasilic Rockwall
jesli wolisz mozesz uzyc ADVCASH lub PerfectMoney


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - mix124 - 25-07-2018 12:13

Jest sens jeszcze w to wchodzić?


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 25-07-2018 12:51

(25-07-2018 12:13)mix124 napisał(a):  Jest sens jeszcze w to wchodzić?

dzisiaj mija równy rok i uważam że jak najbardziej .
W ostatni weekend spotkałem się z ich nowym pracownikiem, "dyrektor do spraw marketingu" który rowniez pracowal dla kilku fajnych firm gdzie dzieki niemu powchodził rynek azjatycki. Także czasy świetności tego projektu są jeszcze przed nami.

No i taki + że są rentowni, moga dac nam mniej zarobić ale nie dadzą w ten sposób aby firma wyszła na minus. Jak Chcecie to zapraszam jakąś grupkę osób do mnie to podjedziemy razem do nich na rozmowę Smile

(25-07-2018 11:39)akadzons napisał(a):  Hej, mam problem z giełdą BitBay chcąc przelać LTC do Rockwall nie przechodzi mi
transakcja jakby gdzieś po drodze napotykała błąd.

hej, prawdopodobnie wysłałeś za mało LTC, i zapewne nie doliczyłeś sobie FEE Lol
takze skorzystaj z opcji ticketu na stronie opisujac problem bądz sprawdz sam kikajac:
Statistic -> Balance Top-Up -> zjezdzasz na dol i klikasz link w kolumnie "Payment method"


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - akadzons - 26-07-2018 11:04

Dzięki tomek019, pomogło. Na start nieco ponad 200$ wrzuciłem zobaczymySmile


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 29-07-2018 13:39

Ok skończyłem Smile Teraz możecie sobie sprawdzić ile możecie zarobić w Rockwall wpisując odpowiednie dane do arkusza ?
Także życzę powodzenia z cyferkami RolleyesTongue

Pod filmem link do kalkulatora i PDF: https://youtu.be/9LRw5MuyjEg






RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - AleksandraN - 02-08-2018 14:01

.
Dzięki za bardzo przydatne narzędzie Tomek Smile
Wprawdzie idealnie wiadomo, że nie wyliczy, ale orientacyjnie jak najbardziej.


RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - tomek019 - 02-08-2018 15:15

Jakby ktoś potrzebował instrukcji i podstaw to również zrobiona w 2 językach:
PL: https://tiny.pl/g6268
ENG: https://tiny.pl/g6262


PS: Do 06.08.2018 mamy promocje w ROCKWALL
+2% od wpłaconej kwoty obojętne z jakiego procesora platniczego
-8% ceny miningu


Można ubiegać się o takie PDF-y oraz Kalkulator z indywidualnym refflinkiem w środku
na tej grupie: https://www.facebook.com/groups/rockwallinvestmentsMB/



RE: Rockwall Investments - Do 1.5% dziennie z Fusion + Kopalnia Kryptowalut - zenonzelei - 10-08-2018 20:13

W fusion jeśli zalezy mi na jak najszybszej reinwestycji uzbieranych środków to powinienem do maximum zrobić available balance czy withrawal balance