Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze (/Temat-Rockwall-Investments-Do-1-6-dziennie-w-Integra-Kopalnia-Kryptowalut-Tarcze-149029)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - wrzochal11 - 18-06-2019 10:37

Moim zdaniem ludzie powinni się uczyć przedsiębiorczości. Jak rozwiązywać problemy ludzkie, jak dostarczać wartość drugiemu człowiekowi, itd.. i pieniądze powinny być efektem tego właśnie rozwiązywania problemów czy też dostarczania wartości na rynek.
Zarobić można niestety i w inny sposób, właśnie m.in na obiecywaniu złotych gór. Bo jeśli firma obiecuje coś czego nie jest w stanie spełnić, to czy można nazwać ją uczciwą? Taką która rozwiązuje jakiś realny ludzki problem? Czy może bardziej jest to żerowanie na naiwności ludzkiej?


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - tomek019 - 19-06-2019 19:40

(18-06-2019 10:37)wrzochal11 napisał(a):  Moim zdaniem ludzie powinni się uczyć przedsiębiorczości. Jak rozwiązywać problemy ludzkie, jak dostarczać wartość drugiemu człowiekowi, itd.. i pieniądze powinny być efektem tego właśnie rozwiązywania problemów czy też dostarczania wartości na rynek.
Zarobić można niestety i w inny sposób, właśnie m.in na obiecywaniu złotych gór. Bo jeśli firma obiecuje coś czego nie jest w stanie spełnić, to czy można nazwać ją uczciwą? Taką która rozwiązuje jakiś realny ludzki problem? Czy może bardziej jest to żerowanie na naiwności ludzkiej?

to co powiesz o metodach z takich serwisów jak eForsa, MyLead itd itp i tego jak ludzie to wykorzystują Smile ?

Oraz o osobach które podszywają się pod DOBRE LASKI żeby tylko ktoś zapłacił niby za jej zdjęcia, albo za coś innego po czym kontakt się urywa Smile ?

Mógłbym tak wymieniać bez końca bo siedzę już kilka lat na tym forum i sporo widziałem Smile Niestety ten świat jest inny niż byśmy chcieli, pełen kłamstw, niespełnionych obietnic i ludzi którzy się na wszystko nabiorą.


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - twardy - 19-06-2019 19:49

Hehe, inni oszukaja to ja tez bede, hehe. Zycie to nie bajka, nie smyra nas po jajkach.


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - kolorpurpury - 19-06-2019 20:17

(19-06-2019 19:40)tomek019 napisał(a):  
(18-06-2019 10:37)wrzochal11 napisał(a):  Moim zdaniem ludzie powinni się uczyć przedsiębiorczości. Jak rozwiązywać problemy ludzkie, jak dostarczać wartość drugiemu człowiekowi, itd.. i pieniądze powinny być efektem tego właśnie rozwiązywania problemów czy też dostarczania wartości na rynek.
Zarobić można niestety i w inny sposób, właśnie m.in na obiecywaniu złotych gór. Bo jeśli firma obiecuje coś czego nie jest w stanie spełnić, to czy można nazwać ją uczciwą? Taką która rozwiązuje jakiś realny ludzki problem? Czy może bardziej jest to żerowanie na naiwności ludzkiej?

to co powiesz o metodach z takich serwisów jak eForsa, MyLead itd itp i tego jak ludzie to wykorzystują Smile ?

Oraz o osobach które podszywają się pod DOBRE LASKI żeby tylko ktoś zapłacił niby za jej zdjęcia, albo za coś innego po czym kontakt się urywa Smile ?

Mógłbym tak wymieniać bez końca bo siedzę już kilka lat na tym forum i sporo widziałem Smile Niestety ten świat jest inny niż byśmy chcieli, pełen kłamstw, niespełnionych obietnic i ludzi którzy się na wszystko nabiorą.


Najlepsze jest to, że inwestując w revshare, hyipy itp. znamy ryzyko i jesteśmy świadomi możliwości utraty środków. Ja nigdy poleconych nie nakłaniam do inwestowania.

Zawsze przypominam o ryzyku i mówię CO JA MYŚLĘ o programie i jak ja go analizuję ale nie podaję tego jako niezaprzeczalne fakty dlatego tym bardziej śmieszą mnie ludzie, którzy na tym forum W DZIALE HYIP nazywają ludzi naganiaczami, oszustami itp.

Nie byłoby to może tak rażące gdyby nie fakt, że bardzo często TE SAME osoby zarabiają BEZPOŚREDNIO i w 100% na naiwności ludzi albo dzięki temu, że nie czytają na samym dole jasno szarych napisów na białym tle, czcionką rozmiaru 4,5 , że wykupują subskrypcję SMS albo że płacą za wiadomość 25 zł + VAT.

Wedle prawa nikogo nie oszukują, bo przecież napis jest. Wedle prawa ja też nikogo nie oszukuję, bo nie zmuszam ani nie nakłaniam go do inwestycji i wystarczy, że chociaż jakakolwiek część środków na wypłaty będzie pochodziła z innego źródła niż wpłaty i można zapomnieć o klasyfikowaniu tego jako piramidy finansowej, nawet jeśli posiada jej znamiona i inwestując swoje pieniądze bez polecania również jestem czysty.

ZUS natomiast dla porównania jest w 100% chamską Piramidą Finansową i jest nawet obowiązkowy co pokazuje, że polskim prawem w takich przypadkach można sobie podetrzeć dupsko niestety.

EDIT: I proszę was hipokryci.. Nie powołujcie się na sumienie w temacie zarabiania pieniędzy. Każdy ma swoje I TYLE. Z kwestią sumienia to do tych, co asortyment z aliexpress sprzedają jako legitne rzeczy, bite auta jako nie bite, nafaszerowaną chemią żywność jako zdrową itd.


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - tomek019 - 19-06-2019 20:50

(19-06-2019 20:17)kolorpurpury napisał(a):  Najlepsze jest to, że inwestując w revshare, hyipy itp. znamy ryzyko i jesteśmy świadomi możliwości utraty środków. Ja nigdy poleconych nie nakłaniam do inwestowania.

Zawsze przypominam o ryzyku i mówię CO JA MYŚLĘ o programie i jak ja go analizuję ale nie podaję tego jako niezaprzeczalne fakty dlatego tym bardziej śmieszą mnie ludzie, którzy na tym forum W DZIALE HYIP nazywają ludzi naganiaczami, oszustami itp.

Nie byłoby to może tak rażące gdyby nie fakt, że bardzo często TE SAME osoby zarabiają BEZPOŚREDNIO i w 100% na naiwności ludzi albo dzięki temu, że nie czytają na samym dole jasno szarych napisów na białym tle, czcionką rozmiaru 4,5 , że wykupują subskrypcję SMS albo że płacą za wiadomość 25 zł + VAT.

Wedle prawa nikogo nie oszukują, bo przecież napis jest. Wedle prawa ja też nikogo nie oszukuję, bo nie zmuszam ani nie nakłaniam go do inwestycji i wystarczy, że chociaż jakakolwiek część środków na wypłaty będzie pochodziła z innego źródła niż wpłaty i można zapomnieć o klasyfikowaniu tego jako piramidy finansowej, nawet jeśli posiada jej znamiona i inwestując swoje pieniądze bez polecania również jestem czysty.

ZUS natomiast dla porównania jest w 100% chamską Piramidą Finansową i jest nawet obowiązkowy co pokazuje, że polskim prawem w takich przypadkach można sobie podetrzeć dupsko niestety.

aż dam reputa Tongue


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - wrzochal11 - 20-06-2019 10:22

(19-06-2019 19:40)tomek019 napisał(a):  to co powiesz o metodach z takich serwisów jak eForsa, MyLead itd itp i tego jak ludzie to wykorzystują Smile ?

Oraz o osobach które podszywają się pod DOBRE LASKI żeby tylko ktoś zapłacił niby za jej zdjęcia, albo za coś innego po czym kontakt się urywa Smile ?

Mógłbym tak wymieniać bez końca bo siedzę już kilka lat na tym forum i sporo widziałem Smile Niestety ten świat jest inny niż byśmy chcieli, pełen kłamstw, niespełnionych obietnic i ludzi którzy się na wszystko nabiorą.

Też mi się to nie podoba. Wszelkie wprowadzanie kogoś w błąd w celu zdobycia pieniędzy, potępiam. Tak jak pisałem, ludzie powinni się uczyć dawania wartości drugiemu człowiekowi tak by za tą wartość ten człowiek chciał im zapłacić, a nie wymyślaniem coraz to nowszych metod jak tu sprytnie zgarnąć kasę nic wartościowego nie dając w zamian.


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - twardy - 01-08-2019 16:07

Co tam, jak tam w tym cudownym biznesie bez ryzyka na lata?






RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - Zaperr44 - 02-08-2019 18:43

(01-08-2019 16:07)twardy napisał(a):  Co tam, jak tam w tym cudownym biznesie bez ryzyka na lata?




Bombelek +15 do tragiczności Lol


RE: Rockwall Investments - Do 1.6% dziennie w Integra + Kopalnia Kryptowalut + Tarcze - kondzikson721 - 02-09-2019 12:28

O co chodzi z tym KYC robicie to ? do czego im to potrzebne nagle ?