Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak strony pod frazą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: brak strony pod frazą (/Temat-brak-strony-pod-fraza-149025)



brak strony pod frazą - Uniq - 11-07-2017 20:27

Witam dwa tygodnie temu zakupiłem domenę pl z myślą o wypozycjonowaniu ją w celu zarobkowym tzn. chodzi tu o niszę ivr oraz sex chat sex telefon. Strona posiada dużo linków do follow oraz no follow a także social signals itd. W panelu google webmaster nie ma żadnych informacji na temat linków. Strona już jest w indeksie google ponieważ po wpisaniu site:moja strona wszystko jest w porządku. Ale niestety po wpisaniu frazy nie ma jej nawet na ostatniej pozycji. Przepraszam za moj chaotyczny sposób pisania.


RE: brak strony pod frazą - WojciechMatula - 09-08-2017 14:11

Jakiego typu są to linki?


RE: brak strony pod frazą - imadlo - 15-08-2017 10:33

Domena może Ci się nie pojawiać pod frazą bo (moje przypuszczenia):

1.) fraza nie była linkowana a domena jest świeża,
2.) słabo zoptymalizowana zawartość na stronie,
3.) śmieciowe linki prowadzące do strony na tą fraze,


RE: brak strony pod frazą - mahuzz - 15-08-2017 22:28

albo OGROMNA konkurencja i strona się jeszcze nie wbiła... optymalizacja i cierpliwość - powinno wystarczyć Wink


RE: brak strony pod frazą - Hoolig4n - 16-08-2017 03:14

Zoptymalizowałeś? W moim przypadku optymalizacja dużo pomogła. Sam linkowałeś?