Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage (/Temat-Zapraszanie-ludzi-do-polajkowania-fanpage-148996)



Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - JustinTime - 10-07-2017 18:14

Witam, poszukuje bota czy skryptu do zapraszania ludzi do lajkowania fanpage poprzez posty. Czyli ktoś mi lajkuje post i ja go zapraszam do polajkowaniaSmile


RE: Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - lijon - 12-07-2017 18:38

Odpuść sobie, z doświadczenia wiem że ludzie zamiast polajkować taki fanpage to potrafią na niego wejść by go zhejtować w ocenie/w postach Big Grin
Zdecydowana większość to oleje, ale chyba nikt nie polajkuje.
Lepiej kup sobie tradycyjne lajki, tylko te realne, a nie od botów Big Grin


RE: Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - nykkusek - 12-07-2017 19:02

(12-07-2017 18:38)lijon napisał(a):  Odpuść sobie, z doświadczenia wiem że ludzie zamiast polajkować taki fanpage to potrafią na niego wejść by go zhejtować w ocenie/w postach Big Grin
Zdecydowana większość to oleje, ale chyba nikt nie polajkuje.
Lepiej kup sobie tradycyjne lajki, tylko te realne, a nie od botów Big Grin
nie o mu chodziło Smile

a co do skryptu to widziałem gdzieś taki na BHW napisany w imacros.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - Hopekk94 - 12-07-2017 19:54

wpisz masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage . Na google. Powinno byc. Jakies 2 mies temu uzywalem jeszcze i dzialal skrypt dobrze
Teraz nie sprawdze bo na tel siedze


Zapraszanie ludzi do polajkowania fanpage - Coristo - 04-10-2017 20:05

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.