Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z buka a pominięcie banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Wypłata z buka a pominięcie banków (/Temat-Wyplata-z-buka-a-pominiecie-bankow-148985)

Strony: 1 2


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Morgus2 - 21-07-2017 17:16

Zrobiłem konto specjalnie aby wypowiedzieć się o jednej bardzo skutecznej metodzie, mianowicie...

Panowie.. kiedyś było o niej bardzo mało w internecie i ciężko było ją dostać, natomiast w dniu dzisiejszym jest wszechobecna. Można ją dostać na każdej stacji paliwowej, w inmedio, w kiosku ruch, w żabce, wszędzie. Mowa tutaj o karcie paysafecard. Tą metodą posługuję się od kilku miesięcy, a właściwie od czasu kiedy bet365 został "zwolniony" z Naszego rynku. Druga część, gdzie wpłacam za pośrednictwem tej karty? Do 1xbet. Rosyjski bukamcher, do którego każdy podhcodzi sceptycznie, ale ja gram u nich od roku, i to za nie małe sumy i nieraz wypłacałem +10-20k na skrill czy po prostu na stronę paysafecard. Oczywiście u polskich buków też gram, ale to jednak nie to samo. Jeżeli macie więcej pytań dotyczących metod, sposobów czy stricte wypłat/wpłat to śmiało pisać. Wink


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Dron67 - 22-07-2017 04:23

Niestety lipa teraz z wyplatami. Jedyne wyjście to wpłacać i wypłacać przez Trustly, to pośrednik więc bank się nie połapie


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Orelek - 22-07-2017 13:05

Czy ten sposób działa??


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Morgus2 - 22-07-2017 13:09

https://conmebolbetting.blogspot.com/

Polecam tego bloga. Tworzy go osoba z ogromną wiedzą na temat lig latynoskich, o czym nie mma zielonego pojęcia i jest to idealny sposób na zarobek na dniach, kiedy nie mamy do czynienia z ligami bliskimi dla Nas.


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Folari - 22-07-2017 21:33

W 1xbet wypłaty na skrill cały czas działają, a wpłaty zawsze można dokonać netellerem. Trustly nie polecam wystarczy przejrzeć o tym opinie ja dziękuję za takiego pośrednika.
Dafabet i 32redbet też dalej z dostępem do skrill/neteller, btw. kto kumaty to już dawno sobie poradziłem z wycofaniem mb u buków taka prawda, a jak ktoś gra rekreacyjnie to niech gra w totolotku Big Grin


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - 2beinspiration - 24-08-2017 11:23

no a skrill ? swego czasu jak robiłem surebety, dosyć szybko udało mi się osiągnać status vip , zamówić karte płatniczą i wypłacać pieniadze z buka poprzez bankomaty euronet. Co prawda była jakaś prowizja, dlatego opłacało sie wyplacać tylko raz na jakiś czas duże kwoty, (prowizja byla na poziomie około 50 zł z tego co pamiętam) + jak Ci się chciało to mogłeś skorzystac z programu partnerskiego skrilla do polecania tego walleta. Dodam ze wypłaty w miesiącu sięgały około +- 20k i nigdy nie było żadnego problemu. Z tego co patrze warunki na skrillu sie nie zmieniły