Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z buka a pominięcie banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Wypłata z buka a pominięcie banków (/Temat-Wyplata-z-buka-a-pominiecie-bankow-148985)

Strony: 1 2


Wypłata z buka a pominięcie banków - lijon - 10-07-2017 12:28

Dostałem taką oto wiadomość od mbanku.
Przy okazji chcę ustrzec innych a w zasadzie przypomnieć, że na wskutek działań naszego kochanego rządu banki muszą informować instytucje skarbowe o przelewach z zagranicznych buków.
Przy okazji pytanie do was, na co teraz najlepiej wypłacać środki aby było bezpiecznie?


[Obrazek: OLVA2l6.png]


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - soszka2000 - 10-07-2017 13:04

Chyba skrill


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - marcel_kk - 10-07-2017 16:26

Opcja dla wiekszych graczy, drobnymi kwotami nie warto bo prowizje zjedzą zyski:
Skrill + wypłata kartą z bankomatu, drogo, ale na tą chwile nic innego nie pozostaje.


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - lijon - 11-07-2017 07:25

Nie obracam dużymi kwotami, nie traktuje tego jako źródła dochodu.
Po prostu w ramach rozrywki obstawie coś za nie dużą kwotę, tak czy inaczej co jakiś czas uzbiera mi się z tego przyzwoita kwota z której i tak zasilam skarb państwa ze względu na nabycie za nią towarów akcyzowych Wink
Czytałem o Skrillu ale te prowizje mnie zniechęcają.


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - radzius12 - 11-07-2017 17:45

To zacznij grać u legalnego bukmachera. Polecam iforbet. Jak na polskie warunki spora oferta. Jak wiadomo w polskich bukach masz podatek, ale iforbet daje lekkie udogodnienia.
Gdy grasz 3 zdarzenia na kuponie i ako wynosi powyżej 2 - nie płacisz podatku
Gdy grasz 2 zdarzenia na kuponie i ako wynosi powyzej 1,5 - płacisz 6% podatku
Gdy grasz 1 zdarzenie płacisz normalnie jak wszędzie 12% podatku.

Wiadomo, ze zagarniczny buk jest lepszy, ale jak grasz dla rozrywki to myślę, że będzie OK.
Dodatkowo masz bonus powitalny


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - radek0389 - 11-07-2017 17:49

(11-07-2017 17:45)radzius12 napisał(a):  To zacznij grać u legalnego bukmachera. Polecam iforbet. Jak na polskie warunki spora oferta. Jak wiadomo w polskich bukach masz podatek, ale iforbet daje lekkie udogodnienia.
Gdy grasz 3 zdarzenia na kuponie i ako wynosi powyżej 2 - nie płacisz podatku
Gdy grasz 2 zdarzenia na kuponie i ako wynosi powyzej 1,5 - płacisz 6% podatku
Gdy grasz 1 zdarzenie płacisz normalnie jak wszędzie 12% podatku.

Wiadomo, ze zagarniczny buk jest lepszy, ale jak grasz dla rozrywki to myślę, że będzie OK.
Dodatkowo masz bonus powitalny
Jaka średnią marże tam mają?


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Skoki - 11-07-2017 22:26

Najpierw to trochę informacji poszukajcie nim zaczniecie coś radzić Big Grin
Skrill wycofuje płatności do wszystkich firm będących w rejestrze MF, praktycznie tylko te ruskie zostaną 1xbet, astekbet i inne klony.


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - lijon - 12-07-2017 18:36

(11-07-2017 22:26)Skoki napisał(a):  Najpierw to trochę informacji poszukajcie nim zaczniecie coś radzić Big Grin
Skrill wycofuje płatności do wszystkich firm będących w rejestrze MF, praktycznie tylko te ruskie zostaną 1xbet, astekbet i inne klony.

Czyli skril odpada? Big Grin
Powiedz mi coś więcej o tych ruskich. Korzystasz z nich? Jeżeli tak to jak długo? Są bezpieczni i jak z prowizjami?

Co do tzw. "legalnych bukmacherów" to p******* je.
PIS dokonał kolejnej nowelizacji anty-obywatelskiej gdyż wielkie korporacje kupiły sobie ustawę jedynie będącą dla nich na rękę dlatego też dla zasady nie dam im na tym zarobić ani grosza. Prędzej całkiem odpuszczę sobie bukmacherkę.


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - Polbuk - 18-07-2017 09:01

Coraz mniej możliwości transferu pieniędzy do bukmacherów.
Skrill, przelewy zablokowane
Dlatego pozostaje gra w tzw. legalnych bukmacherach


RE: Wypłata z buka a pominięcie banków - lijon - 21-07-2017 15:24

(18-07-2017 09:01)Polbuk napisał(a):  Coraz mniej możliwości transferu pieniędzy do bukmacherów.
Skrill, przelewy zablokowane
Dlatego pozostaje gra w tzw. legalnych bukmacherach

Dla świętej zasady nigdy już nie zagram u tzw. legalnego buka.
To oni odpowiadają za to, że mamy utrudniony dostęp do zagranicznych buków.