Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wybrać strategie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Jak wybrać strategie (/Temat-Jak-wybrac-strategie-148959)



Jak wybrać strategie - Criss323 - 09-07-2017 16:10

Witam, opcjami interesuje się od niedawna, lecz zdążyłem już trochę poczytać i mniej więcej ogarniam o co w tym chodzi. Mam tylko problem z wyborem strategii i mogę próbować swoich sił na koncie demo. No właśnie, jak wybrać strategię? Jest ich tak wiele, że nie sposób się na coś zdecydować. Może mógłbym mi ktoś pomóc dokonać wyboru?


RE: Jak wybrać strategie - janbers - 09-07-2017 19:47

Jedno jest pewne na 100 % - stracisz. A dla czego ? Powertuj internet, tam masz masę odpowiedzi w tym temacie.


RE: Jak wybrać strategie - Criss323 - 09-07-2017 20:27

Mimo wszystko proszę o pomoc kogoś doświadczonego.


RE: Jak wybrać strategie - rejwus15 - 09-07-2017 20:39

Każdy początkujący szuka strategii z wieloma wskaźnikami, bo podobno lepsze..

Ale ostatecznie i tak każdy wraca do czystego wykresu Smile
Niedawno miałem jeszcze kanały rysowane automatycznie, teraz mój mózg robi to sam.

Jeśli chodzi o dobór strategii to kwestia indywidualna i nie wiem czy ktoś jest Ci w stanie dobrze doradzić.
Musisz testować i pozostać przy tym co najbardziej Ci odpowiada.

Testuj wszystko, obserwuj, kombinuj od tego masz demo Smile

A tak już ostatecznie odpowiadając na Twoje pytanie:

Tu masz wszystko: https://binary24.pl/opcje-binarne-strategie/

Ja zaczynałem chyba od binary extreme.


RE: Jak wybrać strategie - MaLiN - 09-07-2017 21:57

(09-07-2017 19:47)janbers napisał(a):  Jedno jest pewne na 100 % - stracisz. A dla czego ? Powertuj internet, tam masz masę odpowiedzi w tym temacie.

Kolego, podaj dokładniejszy argument.