Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com vs Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiam.com vs Facebook (/Temat-Zarabiam-com-vs-Facebook-148907)

Strony: 1 2


RE: Zarabiam.com vs Facebook - Thinker - 11-07-2017 19:29

(09-07-2017 21:25)koneser00 napisał(a):  
(09-07-2017 20:57)aero2 napisał(a):  Może ktoś umie jeszcze zarabiać na Facebooku, dla mnie on już się skończył, jak te weryfikacje zdjęciowe dali ostatnio.

Mogę Ci powiedzieć tak co do Twojego problemu wyślesz obojętnie jakie zdjęcie tej osoby w formacie gdzie widać twarz i włosy i na 90 % Ci zatwierdzą na 19 wysłanych potwierdzeń 17 mi akceptowali ponieważ to robi komputer a nie człowiek.

Właśnie wysłałem dwa. Dam znać co i jak wyszło. Smile

PS: Co jeśli nie rozpatrzą pozytywnie zdjęcia? Dla jednego konta wysłałem zdjęcie zupełnie innej osoby na sprawdzenie. Big Grin


RE: Zarabiam.com vs Facebook - NeedDolar - 11-07-2017 21:07

Jak pojawiła się weryfikacja mojego prywatnego konta, przesłałem zdjęcie mojego ryja to jednak nie zaakceptowali moich starań i konto zostało dezaktywowane... Także to w ostateczności czeka Twoje konto jeżeli zdjęcie nie przejdzie.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - Thinker - 11-07-2017 21:25

To dlaczego nie zaakceptowali twojej prawdziwej twarzy? Trochę to nie zrozumiale xd


RE: Zarabiam.com vs Facebook - NeedDolar - 11-07-2017 21:27

Dobra pytanie, ale nie odpowiem Ci na nie, ponieważ nie mam pojęcia Tongue miałem wcześniej na swoim profilu swoje zdjęcia i to nawet takie w miarę twarzowe, aczkolwiek dlaczego straciłem konto? Nie wiem.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - koneser00 - 12-07-2017 15:04

Jeżeli macie taki problem podczas weryfikacji swojego real konta to wystarczy napisać do nich meila odpowiadają przeważnie w dni robocze do 20 min przynajmniej mi. Można to również zastosować podczas fake konta, ważne jest aby pisać meile z tego samego konta, które zostało podane przy rejestracji. Miałem podobną sytuację jednak po napisaniu meila przeprosili za błąd i odblokowali. Przyznali mi również, że nie zawsze są w stanie wszystko sprawdzić w ciągu kilku minut a momencie kiedy dają opcję odblokuj czasem wyskakuje błąd. Mała ciekawostka nie wiem dlaczego ale konta zakładane na interii trzymają dużo dłuzej niż na innych portalach nie wiem jaki to ma związek z ich algorytmem.

Widzę temat powoli rusza więc daje wam pierwszą wskazówkę przy zakładaniu konta

Załóż konto np na przeglądarce chrome następnie ją zamknij, wejdz w konsolę i wpisz następujące komendy

IPCONFIG/DISPLAYDNS wyszuka wszystkie dane logowania jednak po wejściu na facebook nie pokazuje się tylko facebook ale również kilkanaście innych odznaczeń stron dzięki czemu gdy skasujesz ciasteczka facebook nadal Cię widzi.

IPCONFIG/FLUSHDNS Po wpisaniu tej komendy usuniesz wszelkie dane. To tylko jedna z częsci, które trzeba wykonać aby założyć konto i nie dostać bana, pozdrawiam.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - Thinker - 13-07-2017 07:18

W jaką konsolę trzeba wejść?
Ps. Testowałem i wysłałem dwa zdjęcia i niestety dezaktywacja. Big Grin


RE: Zarabiam.com vs Facebook - Soplica - 18-08-2017 21:22

Kurde ja sobie ogarnąłem Vpn'a i tak nadal blokady mam od razu na start po założeniu konta. Facebook jakoś mój adres mac dodał do blacklist czy te ip z vpn'u są jakieś ciulowe?


Zarabiam.com vs Facebook - damianus627 - 19-08-2017 03:39

Jak zakładasz przez VPN to się nie dziw, że masz blokady.
Z tego samego IP pewnie było założone X kont, a do tego dużo ludzi się z niego logowało.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - nykkusek - 19-08-2017 12:28

Prywatne proxy albo zmienne IP i powinno być dobrze.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Zarabiam.com vs Facebook - Artinesse - 01-03-2018 21:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.