Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com vs Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiam.com vs Facebook (/Temat-Zarabiam-com-vs-Facebook-148907)

Strony: 1 2


Zarabiam.com vs Facebook - koneser00 - 07-07-2017 19:09

Witajcie

Już wiele czasu każdy z nas ma problemy z blokadami na FB.

Proponuje aby w tym temacie każdy opisał dokładnie jak zakłada konto z czego korzysta, czy usuwa ciasteczka, czy zmienia przeglądarki itp. Im bardziej dokładnie zbadamy problem tym szybciej znajdziemy rozwiązanie. Po wypowiedzeniu się np 20 osób będzie nam łatwiej przeanalizować co robimy zle i uda nam się pokonać FB.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - twardy - 07-07-2017 19:19

To moze bys zaczal? Bo na razie to wyglada jak "blokujo mi konta, pomuszcie prosze".


RE: Zarabiam.com vs Facebook - kochamkesz - 07-07-2017 19:35

Niby dlaczego ktoś miałby zdradzić swój sposób, do którego dochodził metoda prób i błędów. Przynajmniej trochę się przewietrzy na fejsie Huh


RE: Zarabiam.com vs Facebook - dawids7627 - 07-07-2017 19:54

Ja rok temu sobie zrobiłem fake konto, a teraz na nim spamuje ludzią i żadnej blokady nie mam jak na razie.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - przemo5050 - 07-07-2017 22:08

To jest tak:
Tworzymy konto z swojego adresu IP - bez VPN
Nazwisko nie może być jakieś popularne
Dodajemy zdjęcie
Do 250/500 osób w znaj w 1 dniu i bez spamu na grupach i konta mi sie tak trzymają bez ani 1 blokady


RE: Zarabiam.com vs Facebook - precell - 07-07-2017 22:39

Ja nie mam problemu ;-) Moje konta mają się dobrze.

Konta mam kupione i odpalam je przez okno prywatne, bez czyszczenia ciastek i innych pierdół.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - lijon - 08-07-2017 09:15

Mam kilka kont które nigdy nie miały bana a ich staż to około 5 lat.
Wystarczy nadmiernie nimi nie spamować, usuwać ciastka, dodać indywidualne zdjęcia a także potwierdzić rejestracje nr kom.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - koneser00 - 09-07-2017 20:49

Po 1 prosiłbym aby osoby, które nie są zainteresowane tematem nie udzielały się tyczy się to pana Twardy,Kochamkesz.
Proszę o administrację o niezwłoczne reagowanie podczas nabijania sobie postów. Wszystkim innym dziękuję za swoje metody czekamy na kolejne, po wypowiedzeniu się np 20 osób wypowiem się jak ja to robie.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - aero2 - 09-07-2017 20:57

Może ktoś umie jeszcze zarabiać na Facebooku, dla mnie on już się skończył, jak te weryfikacje zdjęciowe dali ostatnio.


RE: Zarabiam.com vs Facebook - koneser00 - 09-07-2017 21:25

(09-07-2017 20:57)aero2 napisał(a):  Może ktoś umie jeszcze zarabiać na Facebooku, dla mnie on już się skończył, jak te weryfikacje zdjęciowe dali ostatnio.

Mogę Ci powiedzieć tak co do Twojego problemu wyślesz obojętnie jakie zdjęcie tej osoby w formacie gdzie widać twarz i włosy i na 90 % Ci zatwierdzą na 19 wysłanych potwierdzeń 17 mi akceptowali ponieważ to robi komputer a nie człowiek.