Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eChart.pl - Miesięczny kalkulator wynagrodzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eChart.pl - Miesięczny kalkulator wynagrodzenia (/Temat-eChart-pl-Miesieczny-kalkulator-wynagrodzenia-148900)



eChart.pl - Miesięczny kalkulator wynagrodzenia - Enerv - 07-07-2017 11:15

Zapewne wielu z Was lub waszych znajomych zapisuje swoje godziny pracy w zeszycie, komputerze czy smartfonie, a później je zlicza. Każdy ma swoje powody dlaczego - nie mnie to oceniać. Ułatwiając życie takim ludziom stworzyłem coś w rodzaju dziennika, a zarazem kalkulatora w jednym miejscu, który jest dostępny z poziomu przeglądarki z dowolnego urządzenia, które posiada dostęp do Internetu.

[Obrazek: ZLpiSvI.png]
Projekt realizuję w charakterze non-profit, czyli nie czerpię z niego żadnych korzyści. Tym samym nie inwestuje w jego reklamę, a prowadzę metodę polecającą. Znajomi, znajomi znajomych - fora internetowe i pochodne źródła. W dużej mierze Facebook oraz opcja udostępniania.

[Obrazek: SnnvjfD.png]
Wystarczy utworzyć konto (nie musisz potwierdzać e-mail oraz możesz podać dowolne dane - nikt nie ma do nich wglądu, są szyfrowane). Po utworzeniu konta od razu Cię zaloguje i już możesz dodawać daty. Wybierasz dzień, wpisujesz ile godzin spędziłeś/aś w pracy i klikasz "Zapisz". Proste? Jeśli chcesz obliczać brutto/netto to musisz ustawić stawkę godzinową w zakładce "Ustawienia".

[Obrazek: NiwQ1gr.png]
W samym panelu ustawień możesz określić Twoją stawkę godzinową brutto, procent podatku, który jest uwzględniany do kwoty netto oraz wybrać walutę, którą to chcesz wyświetlać obok sum pieniężnych. Pozostałe zakładki służą do zmiany danych - adres e-mail, hasło czy nazwa, która jest widoczna w prawym górnym rogu.

[Obrazek: kQnMOcM.png]
Zarówno w podsumowaniu danego miesiąca jak i przeglądzie są rysowane wykresy. Możesz tam przejrzeć szacunkowy dochód miesięczny względem ilości przepracowanych godzin oraz wyświetlić liczbę godzin spędzonych danego dnia, miesiąca czy podsumowanie danego roku.

Temat założyłem, aby dotrzeć do większego grona odbiorców i móc tym samym zaoferować narzędzie, które może właśnie szukałeś/aś.

https://echart.pl


RE: eChart.pl - Miesięczny kalkulator wynagrodzenia - dazy19 - 07-07-2017 11:30

Fajne i przydatne narzędzie Smile dodaj jezyk ang jeszcze bo nigdzie go nie widzialem i bezinwazyjne reklamy bannerowe po lewej stronie i zagraniczny rynek jest Twoj Smile happy earnings :3


RE: eChart.pl - Miesięczny kalkulator wynagrodzenia - quotez - 11-02-2019 12:46

Mój brat zapisuje na kartce, więc fajny pomysł, ale stronka widzę upadła. Chyba lepiej było to zrobić w formie aplikacji na Androida Tongue