Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków (/Temat-Wyplacenie-BTC-na-realne-pieniadze-bez-podatkow-148890)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - WujRock - 01-09-2017 12:49

przy 10btc to by sie opłacało i pojechać za granice zamienić na gotówke Tongue


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - BTC-analityk - 01-09-2017 14:51

Nie ma opcji bym komuś oddał 32% swojego zarobionego majątku o którego walczyłem przez 4 lata - ale w następnym roku będę się starał wypłacić spore pieniądze dowiem się wszystkiego jak to legalnie obejść.
Ktoś wcześniej coś pisał o Uni "coś" o 15k Euro - nie do końca bo każdy kraj ma inne kwoty( i pamiętaj z większości tych państw kasę którą przywieziesz - że z niej też trzeba się legalnie rozliczyć) .
Jak się dowiadywałem taka Hiszpania ma do 17-18k Euro rocznie wolne od podatku - ale trzeba być zameldowanym minimum od pół roku( już posiadam tam meldunek ) następnie z tego co mi wiadomo Hiszpania nie ma czegoś tam z Polską podpisanego i kasę przywiezioną z Hiszpanii nie trzeba rozliczać w Polsce Wink


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - WujRock - 01-09-2017 15:11

localbitcoins posprawdzaj oferty, lajtowo na gotowke anonimowo mozesz wymienic Smile


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Twister92 - 09-09-2017 20:34

To może ja powiem coś sensownego, bo niektórzy Panowie wyżej, to chyba tylko spekulują, a takie "symulacje" często mało mają wspólnego z rzeczywistością.

PRZYKŁAD:

Masz 10 BTC.

Utwórz Skrilla, wpłać 40 PLN i zamów kartę przedpłaconą (Normalna MasterCard, mozna wypłacać do 3800PLN co 24h) Zasil swojego Skrilla Bitcoinami i codziennie wypłacaj w Euronecie po 3800 PLN bez problemu.

* Urząd Skarbowy nie ma wglądu w portfel Skrill.
* Skrill to bezpieczna platforma. Na rynku od lat.
* Sam mam od dobrych 2 lat, używam, zero zastrzeżeń.

Można? Można! Bez podatków, bez problemów, anonimowo i nie tracisz 20% kryptowaluty, a jedynie ~17 PLN od wypłaty bankomatowej + zasilenie Skrilla BTC.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - $Kamil$ - 09-09-2017 21:32

(09-09-2017 20:34)Twister92 napisał(a):  To może ja powiem coś sensownego, bo niektórzy Panowie wyżej, to chyba tylko spekulują, a takie "symulacje" często mało mają wspólnego z rzeczywistością.

PRZYKŁAD:

Masz 10 BTC.

Utwórz Skrilla, wpłać 40 PLN i zamów kartę przedpłaconą (Normalna MasterCard, mozna wypłacać do 3800PLN co 24h) Zasil swojego Skrilla Bitcoinami i codziennie wypłacaj w Euronecie po 3800 PLN bez problemu.

* Urząd Skarbowy nie ma wglądu w portfel Skrill.
* Skrill to bezpieczna platforma. Na rynku od lat.
* Sam mam od dobrych 2 lat, używam, zero zastrzeżeń.

Można? Można! Bez podatków, bez problemów, anonimowo i nie tracisz 20% kryptowaluty, a jedynie ~17 PLN od wypłaty bankomatowej + zasilenie Skrilla BTC.

A Skrill nie ma czegoś takiego że nie można wypłacać pieniędzy z bankomatu które zostały zasilone metodą przez btc?


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Twister92 - 10-09-2017 10:56

2 dni temu wypłacałem jeszcze bez żadnych obostrzeń. Nie było info, żeby coś w tej kwestii miało się zmienić, zatem szczerze wątpię, żeby coś takiego wprowadzili.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - skalim1 - 06-10-2017 18:04

https://mattoption.com/czy-skrill-jest-bezpieczny-czy-urzad-skarbowy-ma-wglad-na-rachunek/


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - xela94 - 13-10-2017 16:08

Inpay.pl dawał możliwość wypłaty BTC w bankomacie bez weryfikacji.
Nie wiem jak jest teraz.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - rachman - 13-10-2017 17:15

Skrill - jak wyżej ktoś podał linka nie będzie ukrywać info o nas jeśli służby się zwrócą o współpracę.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - peeny - 13-10-2017 18:57

są bankomaty z których można wypłacić btc bez weryfikacji w bygoszczy w galerii testowałem jeden nie było zapytania o dane personalne