Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków (/Temat-Wyplacenie-BTC-na-realne-pieniadze-bez-podatkow-148890)

Strony: 1 2 3 4


Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - tsu - 06-07-2017 18:52

Chciałbym zadać w tym temacie małe pytanie, a mianowicie jaka byłaby według was najlepsza metoda żeby 10-20btc które zakupiliście przykładowo 2 lata temu za bezcen wymienić w jakiś sposób na fizyczne pieniądze. (zakładając, że nie macie żadnych dokumentów, kompletnie nic co by ten zakup potwierdzało)

Jestem niepełnoletni więc nie znam się zbytnio na podatkach, dlatego z wielką chęcią posłuchałbym rady starszych kolegów. Rzecz jasna nie wyobrażam sobie zarabiać takie sumy, więc jest to pytanie czysto teoretyczne. Sumy które mógłbym w tej chwili zarobić i tak byłyby za małe żeby jakikolwiek bank się nimi przejął.

Na innych forach wyczytałem między innymi o sprzedaż btc bezpośrednio za złoto, ale co myślicie o wyjechaniu na przykład do jakiegoś raju podatkowego i próbowanie stamtąd wyciągnąć jakoś kasę, albo wiecie czy są jakieś automaty-btc, które wypłaca ci fizyczne pieniądze bezpośrednio po wpłaceniu btc albo innej kryptowaluty np. xrp.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - krauze5 - 06-07-2017 19:06

W Holandii są bankomaty BTC, skanujesz kod QR i wyplaca Ci sie gotówka do ręki Wink


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - cczarek123 - 06-07-2017 21:04

W polsce też są ^^
@Oceniamy
Osobiście widziałem jeden bankomat w Bydgoszczy, słyszałem też o Warszawie


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Oceniamy - 06-07-2017 21:09

(06-07-2017 21:04)cczarek123 napisał(a):  W polsce też są ^^

gdzie ?


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - krauze5 - 06-07-2017 21:14

Tutaj (reflink) lub tutaj (bez refa) możesz sprawdzić i handlować oraz umawiać się na transakcje gotówkowe.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - MilanFan - 07-07-2017 16:36

(06-07-2017 21:04)cczarek123 napisał(a):  W polsce też są ^^
@Oceniamy
Osobiście widziałem jeden bankomat w Bydgoszczy, słyszałem też o Warszawie

Dzięki za info. Big Grin


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - k4rol - 07-07-2017 16:58

Jeśli nie pracujesz możesz wypłacać tyle ile wynosi kwota wolna od podatku.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - Captain - 07-07-2017 19:10

Cytat:10-20btc które zakupiliście przykładowo 2 lata temu za bezcen

Przecież 2 lata temu 1BTC kosztował ponad 2000zł, więc coś tu chyba ściemniasz.


RE: Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - patrolpxd - 07-07-2017 19:45

(07-07-2017 19:10)Captain napisał(a):  
Cytat:10-20btc które zakupiliście przykładowo 2 lata temu za bezcen

Przecież 2 lata temu 1BTC kosztował ponad 2000zł, więc coś tu chyba ściemniasz.
Ale porównaj sobie 2k zł a 10 k zł które jest teraz :S

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Wypłacenie BTC na realne pieniądze bez podatków - tomek7912 - 07-07-2017 23:10

Jakie dokumenty zakupu? Bitcoina? Po prostu sprzedaj na jakiejś giełdzie internetowej przy sprzedaży jest zabierany podatek ty nie musisz się dodatkowo rozliczać, jeśli o to chodzi.