Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StreetBees apka na telefon nawet do 45Funtów (230zł) za zadanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: StreetBees apka na telefon nawet do 45Funtów (230zł) za zadanie (/Temat-StreetBees-apka-na-telefon-nawet-do-45Funtow-230zl-za-zadanie-148889)



StreetBees apka na telefon nawet do 45Funtów (230zł) za zadanie - parta22 - 06-07-2017 18:29

Siemanko chciałem się z wami podzielić dosyć fajną aplikacją mobilną, na której możemy zarabiać kaskę za wypełnianie ankiet, realizowanie zadań,

Ankiety płatne od 4 do 65zł, a zadanie max wartość to 45Funtów (230zł), oczywiście mało kiedy zdarza się tyle warte zadanie, ale jednak jest taka możliwość.

Aplikacja działa w 87krajach świata.

Jakiego typu to są zadania? są to przeróżne zadania możemy dostać zadanie, aby iść do wyznaczonego sklepu i podać cenę danego produktu, i za to dostaniemy kaskę

Warto mieć ciągle internet w telefonie, jeśli ma się aplikację i włączony GPS, wtedy gdy się przemieszczamy aplikacja może znaleźć nowe zadania w aktualnej lokalizacji, co daje nam większe szanse na dodatkową kaskę.

Ja osobiście dostałem ankietę do zrobienia, za którą miałem dostać 4zł, robiłem ankietę około 2minut, około godz 22 danego dnia, a następnego dnia o godz 19 miałem już pieniążki na moim koncie PayPal.

Wypłaty tylko przez PayPal.

Jeśli możesz podaj przy rejestracji mój kod polecający : 72935E

Wpisz mój kod polecający a dostaniesz swoje 1 zadanie w ciągu 24godzin



Rejestracja: https://www.streetbees.com/become-a-bee


StreetBees apka na telefon nawet do 45Funtów (230zł) za zadanie - yazir - 06-07-2017 18:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.